aitüma paps, joodud.aw panic lol kirjutas:tubli poja nüüd võid vahepeal jooma ka minna vb
Deadly'i päevik [MAXED 1DEF]
- Deadly^
- Postitusi: 1489
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
- RSN: Gennu
-
Karl

- Postitusi: 1406
- Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
- RSN: KA RL
Kutt on missinud 100% foe eventidest kus ma käinud olen.. ta muud ei teegi kui joobDeadly^ kirjutas:aitüma paps, joodud.aw panic lol kirjutas:tubli poja nüüd võid vahepeal jooma ka minna vb

Siis kui vaagul pikk NV olnud on

- Karli
- Asutaja


- Postitusi: 2225
- Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
- RSN: ST Karli
- Deadly^
- Postitusi: 1489
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
- RSN: Gennu
Väike mini-goal completed

Next up: Slayer, 97str n 95hp aga pit stop väike:


Next up: Slayer, 97str n 95hp aga pit stop väike:

- Karli
- Asutaja


- Postitusi: 2225
- Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
- RSN: ST Karli
- Deadly^
- Postitusi: 1489
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
- RSN: Gennu
stfu ma plaanisin esimesenaKarli kirjutas:Suht ahvipärdik oma punase gracefuliga...
-
Karl

- Postitusi: 1406
- Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
- RSN: KA RL
Suht veeninüsimine see gracefuli värvimine nkn. Peaks ka selle pit stopi lõpuks ära õppima

Siis kui vaagul pikk NV olnud on

- Deadly^
- Postitusi: 1489
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
- RSN: Gennu
86 CB

aaa ja päeviku essa lehe kohta ple ka keegi mdgi öelnud

aaa ja päeviku essa lehe kohta ple ka keegi mdgi öelnud
-
Initiate
- Postitusi: 1863
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
- RSN: Toomas
Pigem pray 67 kui def 13
Prayga oled combat 88-89, defiga combat 90-91 oleneb hp levelist.
Prayer klannimises päris kasulik ka
Sa pm maxed juba, pole vaja enam slay helmiga treenida
Prayga oled combat 88-89, defiga combat 90-91 oleneb hp levelist.
Prayer klannimises päris kasulik ka
Sa pm maxed juba, pole vaja enam slay helmiga treenida

- Deadly^
- Postitusi: 1489
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
- RSN: Gennu
Jep, ma ise ka kaldun pigem pray poole. 89 on cb cap ja see 1 combat pvp-s ei kõiguta väga jõhkralt. Aga kõike seda peale maximistGustav Abalt kirjutas:Pigem pray 67 kui def 13
Prayga oled combat 89, defiga combat 90-91 oleneb hp levelist.
Prayer klannimises päris kasulik ka
Sa pm maxed juba, pole vaja enam slay helmiga treenida
-
tedre
- Kasutaja
- Postitusi: 159
- Liitunud: 02 Mär 2016, 15:36
- RSN: Tedre
- Deadly^
- Postitusi: 1489
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
- RSN: Gennu
tra see su signa hahahatedre kirjutas:emoji
-
tedre
- Kasutaja
- Postitusi: 159
- Liitunud: 02 Mär 2016, 15:36
- RSN: Tedre
Deadly^ kirjutas:tra see su signa hahahatedre kirjutas:emoji
True story.


Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist
