Deadly'i päevik [MAXED 1DEF]

» Said leveli, omad arengut? Jaga meiega. Päevikuid on alati huvitav lugeda!
Vasta
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

aw panic lol kirjutas:tubli poja nüüd võid vahepeal jooma ka minna vb
aitüma paps, joodud.
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Deadly^ kirjutas:
aw panic lol kirjutas:tubli poja nüüd võid vahepeal jooma ka minna vb
aitüma paps, joodud.
Kutt on missinud 100% foe eventidest kus ma käinud olen.. ta muud ei teegi kui joob :D :D
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Alguse kohta päris hea.
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Väike mini-goal completed
Pilt
Next up: Slayer, 97str n 95hp aga pit stop väike:
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Suht ahvipärdik oma punase gracefuliga...
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Karli kirjutas:Suht ahvipärdik oma punase gracefuliga...
stfu ma plaanisin esimesena :D
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Suht veeninüsimine see gracefuli värvimine nkn. Peaks ka selle pit stopi lõpuks ära õppima
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

86 CB
Pilt
aaa ja päeviku essa lehe kohta ple ka keegi mdgi öelnud
Initiate
Postitusi: 1863
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas

Postitus Postitas Initiate »

Pigem pray 67 kui def 13

Prayga oled combat 88-89, defiga combat 90-91 oleneb hp levelist.

Prayer klannimises päris kasulik ka :)
Sa pm maxed juba, pole vaja enam slay helmiga treenida
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Gustav Abalt kirjutas:Pigem pray 67 kui def 13

Prayga oled combat 89, defiga combat 90-91 oleneb hp levelist.

Prayer klannimises päris kasulik ka :)
Sa pm maxed juba, pole vaja enam slay helmiga treenida
Jep, ma ise ka kaldun pigem pray poole. 89 on cb cap ja see 1 combat pvp-s ei kõiguta väga jõhkralt. Aga kõike seda peale maximist :D
tedre
Kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 02 Mär 2016, 15:36
RSN: Tedre

Postitus Postitas tedre »

emoji
True story.
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

tedre kirjutas:emoji
tra see su signa hahaha :D
tedre
Kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 02 Mär 2016, 15:36
RSN: Tedre

Postitus Postitas tedre »

Deadly^ kirjutas:
tedre kirjutas:emoji
tra see su signa hahaha :D
:D:D
True story.
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist