» Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
anaughe
Kasutaja
Postitusi: 9 Liitunud: 08 Mär 2018, 08:56
RSN: anaughe
Postitus
Postitas anaughe » 08 Mär 2018, 09:13
Tutvustus
Nimi: pole tähtis
Vanus:
20/21
Millise Eesti nurga pealt oled pärit?:
läänest
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
koolis ei nühi, tööd ei nühi hetkel, kodune
Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
med lvl puret aretan hetkel
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
clannimise p2rast muidugi
Kuidas kuulsid meie klannist?:
gert v keegi kunagi kutsus
Eelnevad kogemused klannimisega:cv,op,dk,
cv,op,dk
RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest:
RSN:anaughe
CMB level https: 51.58
Pilt kasutaja statsidest:
Soovid omalt poolt midagi lisada?:
kes bondidega toitma hakkab?
Legend FuNny
Postitusi: 1418 Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny
Kert
Kasutaja
Postitusi: 791 Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey
Postitus
Postitas Kert » 08 Mär 2018, 09:21
Ma Kert.
anaughe
Kasutaja
Postitusi: 9 Liitunud: 08 Mär 2018, 08:56
RSN: anaughe
Postitus
Postitas anaughe » 08 Mär 2018, 09:27
Kert kirjutas: ↑ 08 Mär 2018, 09:21 Ma Kert.
oled v6i,runemedhelm tuttav nick?
Kert
Kasutaja
Postitusi: 791 Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey
Postitus
Postitas Kert » 08 Mär 2018, 09:37
anaughe kirjutas: ↑ 08 Mär 2018, 09:27
Kert kirjutas: ↑ 08 Mär 2018, 09:21 Ma Kert.
oled v6i,runemedhelm tuttav nick?
mõnel peas näinud
aw panic lol
Sõjapealik
Postitusi: 2099 Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol
Postitus
Postitas aw panic lol » 08 Mär 2018, 10:12
Tere arenda acci ja loodan et liitud peagi
Fluffy
Seenior
Postitusi: 357 Liitunud: 23 Jaan 2016, 15:47
RSN: Rotveiler
Postitus
Postitas Fluffy » 08 Mär 2018, 14:42
Ma loodan ka liitumist näha peagi
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline