Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
tööl käin , nagu õige eesti mees
Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
stre , range , mage 99 . eks aretan skill leveleid ka natuke kui viitsimist on
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
No ikka sellepärast ,et eestlastega ühte hoida
Kuidas kuulsid meie klannist?:
Sõber tutvustas ( Legend Funny )
Eelnevad kogemused klannimisega:
Suvalistes clannides , et lihtsalt f2p pk-ada RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest: RSN: Kit T CaT CMB level:70 Pilt kasutaja statsidest: [attachment=0]Hõiva.JPG[/attachment]
Soovid omalt poolt midagi lisada?:
Olge muhedad
Sul ei ole õigusi, et siin postituses manuseid näha.