
StrikeTeam massis täna 25+ Eesti lõvi
Alustasime oma trippi maine killides kui järsku Phoenix küsis meilt Pkri
Settisime Pkri Gdz Gapi juures ja fight algas suht hästi
Mõlemad pooled returninisid kõvasti
Fight kestis kuskil 5 minutit
Kahjuks mainid crashisid
Teine fight Phoenix defis boneyard
Otsustasime rushida Ruinide poolt
Surusime neid suht hästi tagasi
Kahjuks nende return võitis meie oma
Kindlasti saime head returnimist kvaliteeti ja lõbus oli ikkagi
Kolmas fight oli siis CA ees kui EOP ja keegi fightisid FOE?
Surusime EOP suht kiirelt lumby poole
Seal oli ka päris korralik return fight ja actionit oli kõvasti
Kindlasti täna oli veits lagised ka servud ja ei olnud just kõige parem
Nüüd mehed tulevasel nädalal saame nendega veel madistada
StrikeTeam vs Phoenix
Checkige ametliku üritused
viewtopic.php?f=18&t=2017
Thx muidu kõigile kes kohale tulid
Hakkasime just lambist mässima ja ikka meil tuli 20+ venda
Respect kõigile kes TB ja pilte teevad
Olge siis ikka foorumis ka aktiivne ja olge valmis nagu ikka järgmiseks lahinguks
Homme arvatavasti P2P



https://i.imgur.com/OY96wmr.png


+ 2k deaths 1m loot






