30.04.17 - P2P unofficial eventi järelkaja Massisime kokku lühikese aja peale 12 Löögirühma sõdalast. Massima hakkasime 20:00 ja välja liikusime 20:15. Oli väga lõbus, vähemalt minu arvates, actionit oli. Saime mitmeid kordi surma, aga tõusime tuhast ja peksime kõik ettejääva lumby ära. Ühegi clani vastu ei fitenud, peamiselt otsisime üksikuid wildys seiklejaid. Seekord jäid küll clawsid ja AGSid vastaste kotti, kuid kui nii jätkame, siis need kauaks seal enam ei ole.
Kui keegi lahkub poole eventi pealt, siis saab ka korralikult flame. NB! Kui keegi soovib, siis täna samuti, kell 20:00 massime, w10 edgeville, p2p pk jaoks ja 20:30 liigume välja!