Deadly'i päevik [MAXED 1DEF]

» Said leveli, omad arengut? Jaga meiega. Päevikuid on alati huvitav lugeda!
Vasta
Yomm
Kasutaja
Postitusi: 72
Liitunud: 29 Veebr 2016, 17:04
RSN: Yomm

Postitus Postitas Yomm »

Jama päevik
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Nüüd tee kõik skillid 69 see swag
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Omgies kirjutas:Jama päevik
aga endiselt kommenteerid :3
Karl kirjutas:Nüüd tee kõik skillid 69 see swag
pigem suren
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Karl kirjutas:Nüüd tee kõik skillid 69 see swag
pigem suren[/quote]

Swagi nimel tasub surra.
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Pilt
Pilt


mfw blue dragidest selline lootation

Pilt
Initiate
Postitusi: 1863
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas

Postitus Postitas Initiate »

Wow, mis ajast blue drag d longe dropivad :D
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Gustav Abalt kirjutas:Wow, mis ajast blue drag d longe dropivad :D
Brutalid =D
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

HOLY FUCK I DID IT
Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Grats ! Totemid said dragonitelt ?
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Karl kirjutas:Grats ! Totemid said dragonitelt ?
2 juppi brutalitest jep, ühe sain mujalt idk kes dropis :D
Tolm
Kasutaja
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Jaan 2016, 18:24

Postitus Postitas Tolm »

Grats, endal ka plaanis vähemalt 70 lasta kunagi :)
Voovik
Kasutaja
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Veebr 2016, 06:41
RSN: Pker vof

Postitus Postitas Voovik »

gz! 70 agility puhul ;)
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

tubli poja nüüd võid vahepeal jooma ka minna vb
Pilt Pilt Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist