
STRIKETEAM VS SUPREMACY
Löögirühm massis tänaseks õhtuks 20 vaprat sõdalast, kes olid valmis vastu astuma F2P clan waris üsna tugevale clannile nimega Supremacy. Hea harjutus ennem olulisi prepe järgmine nädal. Esimene round oli meie attack round, alguses oli fight üsna tasavägine, kuniks jooksti üsna laiali ja SUP hakkas meie strugglereid püüdma, tänu millele jäime vähemusse ja kaotasime. Teine round oli meie def round, selle kaotasime samuti. PK run in oli väga adrenaliinirohke, kuni lõpuni välja oli seis väga-väga tasavägine kuniks lõpuks suutsime mitu head ja kiiret pile leida, tänu millele võitsime roundi.
Kindlasti ei maksa pead norgu lasta, kõik kes kohal olite, tegite suurepärast tööd järgmine kord teeme neile kindlasti juba ära. Lisaks sellele nagu eelnevalt juba mainitud, siis järgmine nädal olulised prepid meie rivaali AAO vastu ja see oli hea proovikivi ennem seda.

Loading, please wait...


STRIKETEAM STARTING - 19
SUPREMACY STARTING - 19
STRIKETEAM ENDING - 0
SUPREMACY ENDING - 17

STRIKETEAM STARTING - 20
SUPREMACY STARTING - 20
STRIKETEAM ENDING - 0
SUPREMACY ENDING - 18

STRIKETEAM STARTING - X
SUPREMACY STARTING - X
STRIKETEAM ENDING - X
SUPREMACY ENDING - X

.::First to 50 round::.
STRIKETEAM STARTING - 18
SUPREMACY STARTING - 18
STRIKETEAM ENDING - 39 kills
SUPREMACY ENDING - 50 kills
Olge mõnusad,
QuitGame.











