
Laupäeval mässisime 15+ Sõdalast ja alustasime kell 18:45
ST Wildy squaadiga pkamine vol.3
Alustasime väga agressivilt ja venenatis oli actionit täis
Istusime Venes olmost 1h ja saime kõvasti looti
Hiljem liikusime Glory ja leidsime siukse 5-6 main teami keda clearisime mitu korda
Lõpuks fight oli juba north of old gate ja seal saime ka Zgz ühelt retakalt
Liikusime pärast kui pank oli tehtud ja nikotiin all uuesti spider
Seal logis järsku full Elder robes mingi retakas lvl 70 ja saime bank loot
Keegi viskas veel nalja äkki oli L2ll full elderis xdeee
Peale seda veel käisime lavaz ja revides kus saime balistasi jne
Lõpetasime Tripi Spideris kui olime juba 4h peaaegu pkanud
Kindlasti kõik said täna kõvasti looti ja bank was made
Üli nice trip oli ja kindlasti paljud said endale raha teenitud
Thx kõigile kes kohale tulid ja nalja sai ikka nagu alati mehed
Respect kõigile kes pilte teevad see kord oli pildistajad väga palju
Olge aktiivsed Teamspeak ja public chat
Head Uut aastat kõigile ja vana aasta lõppu
Arvatavasti näeme juba uuel aastal kindlasti
"Striketeamcc" Teamspeak Info: "st-rs.ts3ip.com"


















































Liitu StrikeTeam Tutvustused » Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
Topic: viewforum.php?f=2




















