StrikeTeam alustas trippi rahulikult, jalutasime wildy 22 mehega, lõpuks saime kokku 25. Tänud kõigile, kes lõpuni tripil returnisid. Kõvad mehed olete .
Alustasime tripi fighti AAO-ga, kel pidi olema 25 meest versus meie 22. Neid oli 30, seega peale 30sec fighti callisime tele. AAO on sama sitt nagu ikka .
Peale kiiret regroupi oli kohe Special Forces nõus meiega fightima, neid pidi olema 20 ja tahtsid fightida deepis. Teadsime, et meid on rohkem läksime defendisime west of gdz ja andsime neile oma worldi. Peale worldi andmist läks 30 sekki aega kui nad kohe meie kõrval eastis sisse logisid. Saime kohe kiirelt mõned nende mehed oma ddsidega maha ning edasi vaadake ise .
freakzy vid
Initiate
Respect SF, kes nii kõva return fighti andis meile.
Üli naiss tripp oli. Kahju poistest, kes ei saanud osa võtta.
Minu arust üks kõige sisukamaid p2p trippe, millest olen osa saanud. Hea meel, et SF oma leakidest lahti on saanud.
Korralik harjutus ikka.