
StrikeTeam Massis täna 20+ Eesti sõdalast
Thx kõigile kes kohale tulid
Suht hea trip oli
Actionit leidsime kõvasti ja nalja sai ka kõvasti
Striketeami #WeekendP2P Trip algas kõva scim pushiga
Surusime 3-4 korda pure clanid ära
#EzzzyClearSTWinsAgain
Crashisime LPC Tripi
Leidsime IR 40 man clumpis CA .See oli naljakas
LAVAS ja GDZ ,MAZE
kõik mainid said clearitud. Log out nupp oli ka soe
Balista ja seers ringi ja igasugust looti tuli.
Endisime Tripi LAVAZ
Clearisime Fight 10v10 Purede vastu nad üritasid ka returnida
Ikkagi Striketeam Wins again!
Respect kõigile kes TB ja pilte teevad.
Idle Ts3 ja Foorumis ja olge aktiivsed.
Olge mõnusad ja valmistuge homme järgmiseks lahinguks!



https://gyazo.com/476d5343d8cf0f095afc7ec9b14f0c9e.png
Tey Video Uploading...





































Liitu StrikeTeam Tutvustused » Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
Topic: viewforum.php?f=2




















