Täna käis meid kohal umbes 15. Tagusime kõik laiali ja mainid said ka valu. Hea sauna saime, kui leidsime ülesse leedukad. Kütsime sauna nii üle, et plats oli puhas päris kiiresti. Leedukad võtsid kaasa endaga ühe meie sõdalase enda 12 sõdalase vastu. Eks ta umbes nii olegi igakord. StrikeTeam ja eestlased võitsid jälle! Nautige videot eelmisest ja tänasest pkst!
Ehk siis stcc mid lvl mainidest sõbrad/potensiaalsed uue pure meistertajad?
Pooled pole puredega alustanudki lulz
Niipalju kui ma tean siis enamusel on pured olemas, aga eks nad ise teavad kui kaasa tulevad, eile said ka mõned mainid surma kui lvl 20 wildis 112 mainid tulid ja meie neid attackida ei saanud.
Igastahes väga mõnus pk õhtu oli eile, tänud kes kohale tulid !
Hetkel on mainid suht kasulikud vaadates, et käime suht palju deep wildis. Me ei lepi kokku kellegagi pkrisid ja ei fighti full pure clanidega, kui meil on mainid. Saaks pure only käia vabalt, kui kõik käiksid kohal, aga iga trip on meil inimesi kellel on muud teha tripi ajal. Umbes 20 pulliks ära küll. Kui keegi tahab teha mõnda eventi pure only, siis laske käia ja saame teiste pure clannidega settida ka fighte. Hetkel käib rohkem pixeldamine ja teised pure clanid kasutavad ka maine kellega kokku põrkame high wildis. Me ei käi nädalavahetustel ja nädala sees huntimas pure clanne. Ma ei näe probleemi hetkel kindlasti mitte.