» Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
Chaos drudi
Kasutaja
Postitusi: 1 Liitunud: 15 Mär 2017, 17:48
RSN: Chaos drudi
Postitus
Postitas Chaos drudi » 15 Mär 2017, 18:04
Tutvustus
Nimi:
Chaos drudi
Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tallinn
Vanus:
24
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Torutööd ja sanitaartehnika, ehitus, eraettevõtlus.
Ralli, bbx ja ruunis pikslite peksmine.
Eelnevad kogemused klannidega:
---
Kuidas kuulsid meie klannist?:
Bot edges
Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Ainult PK !!!
Saavutada tahan 94+ range, 90+str ja 94+ mage ja prayer 1.
Vihkan rushereid - tegelen rusherite luremisega ja antirushiga low lvl baasil.
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Hakkas meeldima multi pk. Eriti P2P
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Chaos drudi
CMB:68 --- kohe 69, which I like the most
Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Olen aus ja ei scammi kunagi. Mind scammitakse alati
Võimalusel alati aitan teisi ja olen sõbralik.
Hetkel kasutajal prayer 1, seega ametlikult ma ilmselt liituda ei saa. PK tripidel oleksin igati toeks, kui mul enda aeg ning teie seda võimaldate.
Plaanis on ka pray 43+ acc samade statsidega --- see hetkel pooleli ning olen avatud pakkumistele, et kes mul questid ära teeks
(rsn - Chaos druisd)
Initiate
Postitusi: 1863 Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas
Postitus
Postitas Initiate » 15 Mär 2017, 18:30
Tervist! Äge kasutaja on sul
gert
Postitusi: 1118 Liitunud: 23 Jaan 2016, 19:09
RSN: disco ball
Postitus
Postitas gert » 15 Mär 2017, 18:35
yo mees
Don Dude
Seenior
Postitusi: 1121 Liitunud: 07 Veebr 2016, 19:09
RSN: Don_Dude
Postitus
Postitas Don Dude » 15 Mär 2017, 19:18
Tervist
Legend FuNny
Postitusi: 1418 Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny
Postitus
Postitas Legend FuNny » 15 Mär 2017, 19:55
Yo bro ! Nice accout def 5 pure.
Kindlasti loodan appi näha.
Ole siis ikka foorumis ka aktiivne
Good luck bro!
. Don't let your dreams just be dreams
Alistamatu
Asutaja
Postitusi: 1537 Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu
Postitus
Postitas Alistamatu » 15 Mär 2017, 20:11
Lase sellel pray 44 ja def 1 kontol jäta pray 1. Palju ilusam vaadata ja tulevikus müüa kergem!
Retired
ST Ants
Asutaja
Postitusi: 1002 Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:32
RSN: A N T S
Postitus
Postitas ST Ants » 15 Mär 2017, 20:18
Tervist tervist
Narko Ment
Kasutaja
Postitusi: 192 Liitunud: 01 Mär 2016, 18:13
RSN: Narko Ment
Postitus
Postitas Narko Ment » 16 Mär 2017, 22:52
Müüs rune pouchi, plus1 rep ja tere tulemast
Käis ette ka veel isegi.
Karl
Postitusi: 1406 Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL
Postitus
Postitas Karl » 18 Mär 2017, 06:45
tere
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Deadly^
Postitusi: 1489 Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu
Postitus
Postitas Deadly^ » 18 Mär 2017, 08:28
Alistamatu kirjutas: ↑ 15 Mär 2017, 20:11
Lase sellel pray 44 ja def 1 kontol jäta pray 1. Palju ilusam vaadata ja tulevikus müüa kergem!
Yep take note.
Also mida fucking nime lol
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist