Swaferftgotl tagasi
-
swaferftgotl
- Kasutaja
- Postitusi: 39
- Liitunud: 20 Mär 2016, 10:24
- RSN: Eesti Boss
Swaferftgotl tagasi
Tutvustus
Nimi:
Risto
Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Pärnu
Vanus:
21
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Investor
Eelnevad kogemused klannidega:
Pre eoc ajal nyyd cp op bv ja st kah enne kui kicki sain
Kuidas kuulsid meie klannist?:
Jutt levib
Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Flipper , kraabin kõik coinsid kokku " kellegil 1gb on?
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
NS
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Eesti Boss
CMB: 79
https://gyazo.com/d3b0b1ead0d3d332529982182799391c
Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Lepime ära?
Nimi:
Risto
Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Pärnu
Vanus:
21
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Investor
Eelnevad kogemused klannidega:
Pre eoc ajal nyyd cp op bv ja st kah enne kui kicki sain
Kuidas kuulsid meie klannist?:
Jutt levib
Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Flipper , kraabin kõik coinsid kokku " kellegil 1gb on?
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
NS
RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Eesti Boss
CMB: 79
https://gyazo.com/d3b0b1ead0d3d332529982182799391c
Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Lepime ära?
- Karli
- Asutaja


- Postitusi: 2225
- Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
- RSN: ST Karli
-
Mr 55s
- Postitusi: 1065
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 14:18
-
Alistamatu
- Asutaja

- Postitusi: 1537
- Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
- RSN: Alistamatu
Mr 55s kirjutas:Karli kirjutas:Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.
Retired




- Legend FuNny
- Postitusi: 1418
- Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
- RSN: Legend FuNny
-
gert
- Postitusi: 1118
- Liitunud: 23 Jaan 2016, 19:09
- RSN: disco ball
Chillin kirjutas:Mr 55s kirjutas:Karli kirjutas:Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.
Awards:


- The herblore
- Kasutaja
- Postitusi: 983
- Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:52
Dat Prayer!
-
Karl

- Postitusi: 1406
- Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
- RSN: KA RL
gert kirjutas:Chillin kirjutas:Mr 55s kirjutas:

Siis kui vaagul pikk NV olnud on

Kes on foorumil
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline



