Swaferftgotl tagasi

» Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
Suletud
swaferftgotl
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 20 Mär 2016, 10:24
RSN: Eesti Boss

Swaferftgotl tagasi

Postitus Postitas swaferftgotl »

Tutvustus

Nimi:
Risto

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Pärnu

Vanus:
21

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Investor

Eelnevad kogemused klannidega:
Pre eoc ajal nyyd cp op bv ja st kah enne kui kicki sain

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Jutt levib

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Flipper , kraabin kõik coinsid kokku " kellegil 1gb on?

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
NS

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Eesti Boss
CMB: 79
https://gyazo.com/d3b0b1ead0d3d332529982182799391c

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Lepime ära?
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.
Pilt
Mr 55s
Postitusi: 1065
Liitunud: 17 Jaan 2016, 14:18

Postitus Postitas Mr 55s »

Karli kirjutas:Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.
Pilt
Alistamatu
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1537
Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu

Postitus Postitas Alistamatu »

Mr 55s kirjutas:
Karli kirjutas:Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.
Retired
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Legend FuNny
Postitusi: 1418
Liitunud: 22 Veebr 2016, 22:53
RSN: Legend FuNny

Postitus Postitas Legend FuNny »

Welcome back :)
. Don't let your dreams just be dreams 8-)
Pilt Pilt Pilt
Pilt
gert
Postitusi: 1118
Liitunud: 23 Jaan 2016, 19:09
RSN: disco ball

Postitus Postitas gert »

Chillin kirjutas:
Mr 55s kirjutas:
Karli kirjutas:Jo, mees!
Eestlased peavad hoidma kokku. Loog, et lepime.
Awards: Pilt Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
The herblore
Kasutaja
Postitusi: 983
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:52

Postitus Postitas The herblore »

Dat Prayer!
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

gert kirjutas:
Chillin kirjutas:
Mr 55s kirjutas:
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline