


Olen maha müünud 4 whipi, dbowi ja kuskil 7m väärtuses junki mis kuulub ühtlasi pk tabi osasse.
Sooviksin tänada oma välja koolitatud tb'reid :
Gert - Sa oled väga tubli aga vahest oled samas nagu tükk sitta persekarvade küljes kes ei saa mitte sittagi aru.
Ini- Tubli poiss , hoia hp kõrgem!
Karl - Hea mängija oled!
Vinq- Omaette kuju, raske kirjeldada ta ulmelisi oskusi.
vaak- Oli tore pkda koos, aga sa vist oled enda elus prioriteedid paika saanud elu>rs.


















