1. leht 2-st
Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 14:54
Postitas Amen Jesus

Olen maha müünud 4 whipi, dbowi ja kuskil 7m väärtuses junki mis kuulub ühtlasi pk tabi osasse.
Sooviksin tänada oma välja koolitatud tb'reid :
Gert - Sa oled väga tubli aga vahest oled samas nagu tükk sitta persekarvade küljes kes ei saa mitte sittagi aru.
Ini- Tubli poiss , hoia hp kõrgem!
Karl - Hea mängija oled!
Vinq- Omaette kuju, raske kirjeldada ta ulmelisi oskusi.
vaak- Oli tore pkda koos, aga sa vist oled enda elus prioriteedid paika saanud elu>rs.
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 15:02
Postitas nurmzy
bonk was made gz
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 15:12
Postitas Karl
Amen Jesus kirjutas:Karl - Hea mängija oled!
Mees teab mis räägib.
Share I tbed
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 15:25
Postitas Karli
Aga, aga ... mina?
Tubli oled, Amen!
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 15:27
Postitas Initiate
Võimas
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 15:50
Postitas gert
suht kena, pane 2 agsi ka juurde
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 15:53
Postitas aw panic lol
Seda ma ei unusta
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 16:12
Postitas nurmzy
aw panic lol kirjutas:Seda ma ei unusta
mis asja sa ei unusta

DDDDDDD
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 17:25
Postitas aw panic lol
nurmzy kirjutas:aw panic lol kirjutas:Seda ma ei unusta
mis asja sa ei unusta

DDDDDDD
Seda et minu nime pole kirjas
Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 22 Okt 2016, 19:22
Postitas rare
irvv see jobinägu vinq veel mängib runet v

Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 23 Okt 2016, 07:24
Postitas Vaak
nice one

Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 01 Nov 2016, 11:32
Postitas Don Dude
nice, nice

Re: Amen Jesus PK tab müük umbes 3 kuu oma
Postitatud: 03 Nov 2016, 14:12
Postitas VinQ
Mis asja Amen kas sa enam ei pela ??