1. leht 1-st

Tsült on siin!

Postitatud: 16 Okt 2016, 23:18
Postitas Tsült
Tutvustus

Nimi:
Nils ehk T tähega tsült

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tartumaa

Vanus:
22

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Torutööd

Eelnevad kogemused klannidega:
Puuduvad

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Henriku käest kuulsin

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Sitaks pkida

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Eestlased

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN: Ice specs
CMB: 74
Pilt

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Mul on sinist värvi bemm, E46 kupee

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 16 Okt 2016, 23:19
Postitas Tim
Tsült <3

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 16 Okt 2016, 23:21
Postitas Mr 55s
yo ilos acc mees!

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 16 Okt 2016, 23:22
Postitas Karli
Jou! Tundub äge bemm olevat, kenat statsid ka!

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 16 Okt 2016, 23:25
Postitas Deadly^
Lahe bemm. Make a app :D

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 16 Okt 2016, 23:31
Postitas kKzepO
Hello nova :D

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 16 Okt 2016, 23:36
Postitas Chouzy
Tere tulemast Nils ehk T tähega tsült

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 16 Okt 2016, 23:43
Postitas Henrik
Pilt
no vaadake seda sinist iludust

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 17 Okt 2016, 06:57
Postitas Legend FuNny
Tervist edu stre 90 ;)

Re: Tsült on siin!

Postitatud: 18 Okt 2016, 07:20
Postitas Don Dude
Väga hea, veel 1 gmauler :)
Üpris decent stats ka.