1. leht 1-st

It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 15 Okt 2016, 21:43
Postitas Chouzy
Tutvustus

Nimi:
-Omadele Rain-

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
-Heade mõtete linn Tartu-

Vanus:
-24-

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
-Töötan ja harrastan nii tugitoolisporti, kui ka ise veits liigutada ennast. Nädalas 2-3x hommiku jooks 10km, lihaseid soojas hoidmine 2x nädalas ja suvel muidugi jalgpall. Muidugi vahepeal tuleb erandeid sisse, kus ei jõua üht v teist asja teha, kuna joomine on ka kerge hobi :D -

Eelnevad kogemused klannidega:
-Ma üksik hunt olnud :D korra v kaks tegelikult siia ära eksinud küll.-

Kuidas kuulsid meie klannist?:
-Klann kuulis minust ;)-

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
-Istun ge ja loen mida kirjutatakse. Ei, tegelikult combat on alati põhiline olnud, kui tüdimus tuleb peale combati treenimisest, siis kerge skill ja tagasi combati treenimise juurde.-

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
-Mida siin ikka tutvuda, me ammu sõbrad. Ma striketeami vasak käsi.-

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Im Chouzy Jr
CMB: 46
Pilt

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
-Hmm, Olge mõnusad :D-

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 15 Okt 2016, 21:57
Postitas Initiate
OK. Tere taas. Nüüd küll ootan liikme statse ja avaldust :D

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 15 Okt 2016, 22:32
Postitas aw panic lol
Yo

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 16 Okt 2016, 03:08
Postitas Chouzy
Tere teilegi

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 17 Okt 2016, 07:12
Postitas Legend FuNny
Yo

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 17 Okt 2016, 08:05
Postitas Mr 55s
Yo mees, tbfh oleks aeg juba joinida meiega :D

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 17 Okt 2016, 13:42
Postitas Chouzy
Mr 55s kirjutas:Yo mees, tbfh oleks aeg juba joinida meiega :D
Hei, arvad tõesti?:D

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 17 Okt 2016, 14:16
Postitas Alistamatu
Ja

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 17 Okt 2016, 14:25
Postitas Chouzy
Chillin kirjutas:Ja
Kardan prayd teha :D

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 18 Okt 2016, 07:12
Postitas Don Dude
Tere :) Tundud pull vana olevat :)
Edu treenimisel ning võid meiega pkdel käia ning mõelda, kas teed prayd või mitte :)

Re: It's me, Chouzy ; )

Postitatud: 18 Okt 2016, 14:08
Postitas Chouzy
Tere sulle ka, vaatan ringi hetkel :D:D:D