1. leht 3-st

Jr 100M - Skiller & Pure ( Cb 50 )

Postitatud: 14 Sept 2016, 12:07
Postitas 100M
PRAEGUSED CB STATSID:

Pilt 40 Pilt 73 Pilt 67 Pilt 60 Pilt 55 Pilt 1 Pilt 1


Stats gainzipäeviku alguses:
Pilt

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( I´m Back )

Postitatud: 14 Sept 2016, 12:19
Postitas Initiate
attack 1l pole mõtet kui sa range/mage 99 teed, sama hästi tee 50 ja saad kuskil 0,3 combatit juurde

att 1 ja stre 99-ga saab teha range kuni 67ni, et ei annaks combat leveli

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( I´m Back )

Postitatud: 14 Sept 2016, 15:04
Postitas Mr 55s
Edu mingine mdea mitmes kord juba :D

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( I´m Back )

Postitatud: 14 Sept 2016, 18:16
Postitas Tim
INB4 sold

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( I´m Back )

Postitatud: 23 Sept 2016, 11:48
Postitas 100M
23.sept.2016 - Questing time
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( I´m Back )

Postitatud: 24 Sept 2016, 16:30
Postitas 100M
24.Sept.2016
Pilt

Khazard Warlord (Level-112) Defeated
Pilt

Midagi jälle tehtud :D
Pilt

Oehh..
Pilt

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( Cb 42 )

Postitatud: 25 Sept 2016, 15:52
Postitas 100M
25.Sept.2016
Pilt

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( Cb 42 )

Postitatud: 25 Sept 2016, 17:45
Postitas aw panic lol
gl

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( Cb 42 )

Postitatud: 01 Okt 2016, 14:48
Postitas 100M
1.okt.2016 - Väike update kah :)
Pilt

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( Cb 43 )

Postitatud: 01 Okt 2016, 15:31
Postitas kKzepO
-Sold- ?

Kena muidu.

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( Cb 43 )

Postitatud: 01 Okt 2016, 15:31
Postitas Tim
Mida suurem range bonus, seda paremini cannon litib, järgmine kord ära full ironit kanna :D

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( Cb 43 )

Postitatud: 01 Okt 2016, 16:03
Postitas 100M
Finatic kirjutas:-Sold- ?

Kena muidu.
Se konto on mul nullist tehtud uus.
Teised oma kontod olen maha parseldanud ;)

Re: Jr 100M - Skiller & Pure ( Cb 43 )

Postitatud: 01 Okt 2016, 16:05
Postitas 100M
Tim^ kirjutas:Mida suurem range bonus, seda paremini cannon litib, järgmine kord ära full ironit kanna :D
Ahsoh :D
Keegi kavalpea rääkis ,et ei ole erilist vahet :D