1. leht 1-st

Otsin orja!

Postitatud: 05 Apr 2016, 12:22
Postitas K2C
Otsin kedagi, kes oleks nõus chinnima 5k chinne!
Summa kokkuleppel.

Lisainf In-game või siin!

EDIT :
Monkey madness tunnelis toimuks chinnimine ja muidugi on ka kõik varustus olemas!

Re: Otsin orja!

Postitatud: 05 Apr 2016, 17:06
Postitas Marten
Vajatakse Pagulast!

Olen nõus seda tegema 4m eest, kasutad löögirühma juhtkonna liiget middleman'ina, maksad talle ja mina saan raha temalt pärast teenuse lõpetamist.

Asjad mida sa peaksid ennem täpsustama:
Kas chinnimine toiimub monkey madness tunnelis?
Kas sul on olemas kõik vajalik varustus, super restore, range pots, gear, quest etc?

Re: Otsin orja!

Postitatud: 05 Apr 2016, 19:52
Postitas ST Ants
Pärast teenuse kasutamist vaheta kindlasti parool ning panga pin. :)

Re: Otsin orja!

Postitatud: 06 Apr 2016, 15:35
Postitas vOlli
Pmi mulle mis tasu sa maksad, ma chinnin endal hetkel anyways ja hoian nägu arvutis. Kahe kasutajaga chinnida pole probleem. Bank pini ja asju pole vaja kuna anyways runnin enda kasutajaga pray potte endale samamoodi :)

Re: Otsin orja!

Postitatud: 06 Apr 2016, 18:19
Postitas aw panic lol
ma võin middleman olla xd