1. leht 1-st
30.03 minis
Postitatud: 30 Mär 2016, 19:44
Postitas Initiate
L0l0l0l0l
võtsin ära need cringe videod

:D
Re: 30.03 minis
Postitatud: 30 Mär 2016, 20:11
Postitas Yomm
Easyyy, aaos on küll parajad retardid kooos
Re: 30.03 minis
Postitatud: 30 Mär 2016, 20:21
Postitas 5perma
ma enda üle nii uhke

hea töö kutid
Re: 30.03 minis
Postitatud: 30 Mär 2016, 20:28
Postitas Initiate
Vabse, tuleb välja, et sa olid põhi lammutaja meil

Re: 30.03 minis
Postitatud: 30 Mär 2016, 20:40
Postitas 5perma
tänu sinu ja panicu tankimisele

Re: 30.03 minis
Postitatud: 30 Mär 2016, 20:45
Postitas Initiate
No meil mõlemad def 20 ka

Re: 30.03 minis
Postitatud: 30 Mär 2016, 20:53
Postitas aw panic lol
lebo oli, striketeam #1 aao #5?