1. leht 1-st
O: Acci
Postitatud: 01 Mär 2019, 15:01
Postitas NuhkAlbert
Tere!! Banaanihaamer käis üle ja oleks miskit vaja osta nüüd kärmelt
Kuni 40€ ilma pangata accide eest!
Eelistaks main acce aga vaatan kõik pakkumised üle.
Re: O: Acci
Postitatud: 01 Mär 2019, 16:49
Postitas Legend FuNny
Keegi teab kellega tegu any confirms?
Re: O: Acci
Postitatud: 01 Mär 2019, 17:05
Postitas NuhkAlbert
Legend FuNny kirjutas: ↑01 Mär 2019, 16:49
Keegi teab kellega tegu any confirms?
St CCs olen figureerinud "wannabePVM" acciga ja pure "SmoothIsFast".
Või milles see probleem hetkel seisneb?
Re: O: Acci
Postitatud: 02 Mär 2019, 14:00
Postitas t u b s z
Mu med leveli võid ära osta selle raha eest
Re: O: Acci
Postitatud: 03 Mär 2019, 08:46
Postitas Legend FuNny
NuhkAlbert kirjutas: ↑01 Mär 2019, 17:05
Legend FuNny kirjutas: ↑01 Mär 2019, 16:49
Keegi teab kellega tegu any confirms?
St CCs olen figureerinud "wannabePVM" acciga ja pure "SmoothIsFast".
Või milles see probleem hetkel seisneb?
Hetkel seisneb selles ,et soovin teada kellega tegu on ja kas oled trusted inimene. Mitte ,et ma halvustaks siin midagi. Eelnevalt lihtsalt olnud siin mōned scammerid jne.
Kui oled normaalne vana siis mul pole midagi selle vastu.
Lihtsalt ise olen "puhkusel" ja hetkel ei ole nii väga kursis uute liikmetega ja tutvujatega ..
Jōudu ostmisel .
Lihtsalt kui keegi veel liige confirmib ,et trusted siis see sulle ainult + Ostmise poole pealt

Re: O: Acci
Postitatud: 03 Mär 2019, 12:39
Postitas t u b s z
Asjad aetud, müüsin acci - läks kiirelt probleemideta.