1. leht 2-st

Hello

Postitatud: 16 Okt 2018, 16:12
Postitas akrr
Tutvustus

Nimi:
Martin

Vanus:
27

Millise Eesti nurga pealt oled pärit?
Pealinn

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
Töötan ja kasvatan poega

Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?
pet hunt ja pk

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?
Kuna vanadest tuttavatest mõni üksik sõber alles ja pole aimugi eestlaste tegevustest osrsis

Kuidas kuulsid meie klannist?
Bio Ark ja teine eestlane(lemondog) mainisid + vahvlis nägin hiljem ka teemat.

Eelnevad kogemused klannimisega:
Rsi olen läbi aja ammusest ajast mänginud.
Esimeseks claniks oli mingi classicu clan mille nime ei mäleta siis rs2-s Green Claw 2005 aastal ja peale seda PND kuni 2008 suveni. Samal ajal omasin ka peaegu maxed puret.
Siis mõnes välismaa clanis ka kuniks quitisin 2009 - 2015.

Siis treenisin omale almost maxed pure ja olin mingiks väikses clanis et pkda kuniks tulid teised asjad vahele ja quitisin uuesti.
Hetkel olen Fatalitys ja uuesti mängima hakkasin kevade lõppus.

RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest:
RSN: You Got Me
CMB level: 90
Pilt kasutaja statsidest:
Pilt

Soovid omalt poolt midagi lisada?
Nägin siin clani listis ka tuttavat @freakz
Mõni ehk teab mind sama nimega eesti csgo-st.

Tutuvustamise mõte seisneb siis selles, et saada ikka uusi tuttavaid kellega pk-da ja pvmida ja mis iganes veel. Kuna praeguses clanis toimub 99% kõik väljaspool minu timezone-i.

Re: Hello

Postitatud: 16 Okt 2018, 16:14
Postitas rem0ve kebab
Tervist, olen sind vist revides n2ind m6ned korrad

Re: Hello

Postitatud: 16 Okt 2018, 18:35
Postitas Fluffy
Tere!

Re: Hello

Postitatud: 16 Okt 2018, 18:47
Postitas Kert
Ma Kert.

Re: Hello

Postitatud: 16 Okt 2018, 19:12
Postitas Henrik
sa nagunii NN/NNcs ka olnud:D

Re: Hello

Postitatud: 16 Okt 2018, 19:23
Postitas akrr
Henrik kirjutas: 16 Okt 2018, 19:12 sa nagunii NN/NNcs ka olnud:D
Otseloomulikult :)

Re: Hello

Postitatud: 16 Okt 2018, 20:53
Postitas aw panic lol
Yo mees

Re: Hello

Postitatud: 16 Okt 2018, 22:58
Postitas Seelik
Privet!

Re: Hello

Postitatud: 17 Okt 2018, 00:45
Postitas White Shark
giphy.gif

Re: Hello

Postitatud: 17 Okt 2018, 08:10
Postitas QuitGame
Hei! Loodan, et saame lähiajal koos PKda, ole kindlasti aktiivne meie Discordis, sealt leiad kindlasti kellegi kellega koos PKda. :)

Re: Hello

Postitatud: 17 Okt 2018, 17:42
Postitas freakz
joo mees, naiss, et meid leidsid :D
selle mehega mitmetel lannidel üksteise vastu sõditud :D welcome :)

Re: Hello

Postitatud: 17 Okt 2018, 18:28
Postitas Henrik
akrr kirjutas: 16 Okt 2018, 19:23
Henrik kirjutas: 16 Okt 2018, 19:12 sa nagunii NN/NNcs ka olnud:D
Otseloomulikult :)
ütle enda NN nick :D

Re: Hello

Postitatud: 18 Okt 2018, 12:14
Postitas akrr
Henrik kirjutas: 17 Okt 2018, 18:28
akrr kirjutas: 16 Okt 2018, 19:23
Henrik kirjutas: 16 Okt 2018, 19:12 sa nagunii NN/NNcs ka olnud:D
Otseloomulikult :)
ütle enda NN nick :D
Algselt oli jantz kunagi siis Martin. aga lampi läks ka see kasutaja kaduma :D ilmselt olin seal viimati aktiivne 2k8 ka:d