1. leht 1-st

hei :)

Postitatud: 04 Mär 2018, 14:13
Postitas siidiuss
Tutvustus

Nimi:
Siidiuss

Vanus:
19

Millise Eesti nurga pealt oled pärit?:
Keila

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
jõusaal,kool

Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
Maxed pure eesmärk
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Siin eestlased ja tahaks pkd

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Youtube
Eelnevad kogemused klannimisega:
Pole
RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest:
RSN:ST Veteran
CMB level:67
Pilt kasutaja statsidest:https://imgur.com/DwLTBaB
Pilt

Soovid omalt poolt midagi lisada?:
-tekst-

Re: hei :)

Postitatud: 04 Mär 2018, 14:14
Postitas Initiate
Hei mees. Kena pure sul juba. Täna p2p pk trip. Ole kohal!

Re: hei :)

Postitatud: 04 Mär 2018, 14:16
Postitas siidiuss
Initiate kirjutas: 04 Mär 2018, 14:14 Hei mees. Kena pure sul juba. Täna p2p pk trip. Ole kohal!
Tänud Hr.Initiate:)

Re: hei :)

Postitatud: 04 Mär 2018, 14:30
Postitas QuitGame
Tere tulemast! :)

Re: hei :)

Postitatud: 04 Mär 2018, 15:34
Postitas siidiuss
QuitGame kirjutas: 04 Mär 2018, 14:30 Tere tulemast! :)
Äiteh! :)

Re: hei :)

Postitatud: 04 Mär 2018, 18:41
Postitas freakz
yoo mees, welcome!

Re: hei :)

Postitatud: 04 Mär 2018, 18:55
Postitas siidiuss
freakz kirjutas: 04 Mär 2018, 18:41 yoo mees, welcome!
Tänud düüd :D

Re: hei :)

Postitatud: 05 Mär 2018, 05:47
Postitas Kert
Ma Kert.

Re: hei :)

Postitatud: 05 Mär 2018, 09:40
Postitas Legend FuNny
Hey mees ! Loodan sind varsti juba ST ridades näha ;)
Kindlasti sihi dual 90s !

Re: hei :)

Postitatud: 05 Mär 2018, 12:13
Postitas aw panic lol
Tere jälle