1. leht 1-st

Lastesõbralik Sarinikkur

Postitatud: 01 Mär 2018, 18:57
Postitas sarinikkur
Tutvustus

Nimi:
Sarinikkur

Vanus:
20
Millise Eesti nurga pealt oled pärit?:
Raplamaa
Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
töö

Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
Pure pk,
Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
ei viitsi üksi pk-da koguaeg

Kuidas kuulsid meie klannist?:
ei mäleta. Rs grupp facebook vist.

Eelnevad kogemused klannimisega:
pole
RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest:
RSN:
CMB level:
Pilt kasutaja statsidest:
Pilt

Soovid omalt poolt midagi lisada?:
-tekst-

Re: New ziiiz

Postitatud: 01 Mär 2018, 18:59
Postitas strhop45
Welcome !

Re: New ziiiz

Postitatud: 01 Mär 2018, 19:19
Postitas Legend FuNny
Yo mees ! Arengu ruumi on palju :)
Ole aktiivne foorumis ja "cc"
Näeme lahingu väljal ja loodan sinu poolt varsti appi näha ;)

Re: New ziiiz

Postitatud: 01 Mär 2018, 19:43
Postitas Initiate
Huvitav nimevalik. Tere

Re: New ziiiz

Postitatud: 01 Mär 2018, 20:52
Postitas aw panic lol
yo mees tsis juba pkib tundub norm vend

Re: New ziiiz

Postitatud: 01 Mär 2018, 21:50
Postitas QuitGame
Tere tulemast! :)

Re: New ziiiz

Postitatud: 01 Mär 2018, 23:45
Postitas freakz
sup dog

Re: New ziiiz

Postitatud: 01 Mär 2018, 23:50
Postitas Karli
jojo

Re: New ziiiz

Postitatud: 02 Mär 2018, 04:26
Postitas Kert
Ma Kert.

Re: Lastesõbralik Sarinikkur

Postitatud: 06 Mär 2018, 20:34
Postitas sarinikkur
Tere siin kõigile muidugi vastu!.
Muutsin natuke teemat kuna ziiiz scammiti ära ja try hardin uut pure, et kiirelt tagasi lahingusse saaks :)
Rsn ja combat pic tuleb natuke hiljem kui kuskilt sellega veits abi saaks.