1. leht 2-st
Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 21 Jaan 2018, 23:45
Postitas QuitGame

Hei!
Natukene teistsugune topic seekord. Oli väga fun F2P ja P2P Baltic trip, suured tänud kõigile, kes kohal olid ja eriti veel need kes lõpuni olid, Te olete need kes carrivad ja tänu kellele me võidame fighte. P2P tripi alguses oli meil 50+ sõdurit, kes olid valmis teisi clanne purustama, pärast esimest fighti lahkus meil teamspeakist sisuliselt 15 minuti jooksul 15 inimest. Ehk siis 50 pealt 35 peale, kurb on vaadata et 15st olid 9 meie sõdurid. Soovikski Teie tagasisidet, et mis põhjusel te leavisite pärast esimest fighti, kui te tulete tripile, siis Te peaksite teadma, et tripp kestab ~2 tundi. Täiesti arusaadav kui isiklikel põhjustel ei saa edasi mängida, aga see, et sa saad korra surma, kaotad oma DDSi ära ja ei viitsi returnida ei anna sulle põhjust leavimiseks.
Kindlasti ei ole selle postituse eesmärk kellegi karistamine, vastupidi juhtkond saabki tagasisidet, et millega saaks/võiks järgmine trip arvestada ja äkki saame meie midagi ära teha selleks, et leavimist keset trippi vähendada.
Kindlasti hakkame tulevikus rohkem jälgima leavimisi keset trippi.
<21:27:04> "Byta - Milai 0.8ea" disconnected (leaving)
<21:27:55> "Duck" disconnected (leaving)
<21:36:24> "Strhop45" disconnected (leaving)
<21:36:40> "get rekt" disconnected (leaving)
<21:37:13> "1atc" disconnected (leaving)
<21:41:00> "PathetiC" disconnected (leaving)
<21:41:10> "J0btvajumat" disconnected (leaving)
<21:41:17> "Kes sittus" disconnected (leaving)
<21:42:14> "Raud" disconnected (leaving)
<21:43:10> "TeamSpeakUser" disconnected (leaving)
<21:44:55> "S0nda" disconnected (leaving)
<21:46:17> "KiT E CaT" disconnected (leaving)
<21:46:23> "Tr1b4l S33d" disconnected (leaving)
<21:47:02> "Karli" disconnected (leaving)
<21:49:47> "Can Confirm" disconnected (leaving)
Olge mõnusad,
QuitGame.
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 00:08
Postitas Alistamatu
Karli disconnected lol
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 00:08
Postitas Alistamatu
Slut
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 01:18
Postitas Tim
Return setid otsas kohe, sadlyfe.
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 01:49
Postitas rem0ve kebab
smh
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 05:12
Postitas Kert
Smv
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 08:55
Postitas ST Ants
Jep, sellel asjal tuleb silm peal hoida.
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 09:56
Postitas strhop45
Läksin 12ks naisele lennujaama järgi, oli 3 nädalat reisimas.
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 11:56
Postitas Vaak
Olen maininud varem, et keegi ei keela teil lahkuda. Andke lihtsalt põhjus juhtkonnale ja siis ei teki segadust. Ma eeldan, et seda asja pole hiljuti korratud, aga edaspidi kordame ennem trippe.
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 12:43
Postitas Karli
Kert kirjutas: ↑22 Jaan 2018, 05:12Smv
Vello?

Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 13:55
Postitas Nestea
Aga inimeses kahjuks lahkuvadki, kui 20.30 algab mass ja hea kui 21.45 esimene fight on(mis saab nkn crashi), poolteist tundi edge panka imetleda ja "B in" spammida on veidike liiast imo.
/lihtsalt minu arvamus tho, no hate plz
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 14:25
Postitas strhop45
Nestea kirjutas: ↑22 Jaan 2018, 13:55
Aga inimeses kahjuks lahkuvadki, kui 20.30 algab mass ja hea kui 21.45 esimene fight on(mis saab nkn crashi), poolteist tundi edge panka imetleda ja "B in" spammida on veidike liiast imo.
/lihtsalt minu arvamus tho, no hate plz
Ma seda ka varem maininud. Balticu puhul võtab arvatavasti kauem aega, et kõik jooksma saada. Aga kui tavaline official trip ja leavimine 21:00, tegelik aeg on 21:20, millal wildi minnakse. Pigem 21:00 minna kasvõi pixeldama rev cave/lava etc, et sooja saada ja siis hakata korralikke fighte settima.
Re: Aktiivsus tripi ajal
Postitatud: 22 Jaan 2018, 14:38
Postitas Karli
Nestea kirjutas: ↑22 Jaan 2018, 13:55
Aga inimeses kahjuks lahkuvadki, kui 20.30 algab mass ja hea kui 21.45 esimene fight on(mis saab nkn crashi), poolteist tundi edge panka imetleda ja "B in" spammida on veidike liiast imo.
/lihtsalt minu arvamus tho, no hate plz
Pean nõustuma.