1. leht 1-st

KiT T CaT

Postitatud: 25 Nov 2017, 13:24
Postitas KiT T CaT
Tutvustus

Nimi:
Sten

Vanus:
25

Millise Eesti nurga pealt oled pärit?:
Tallinn

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu (näiteks hobid, töö, kool):
tööl käin , nagu õige eesti mees :)

Sinu eesmärk RuneScapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada/mida oled saavutanud?:
stre , range , mage 99 . eks aretan skill leveleid ka natuke kui viitsimist on :)

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
No ikka sellepärast ,et eestlastega ühte hoida :)

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Sõber tutvustas :) ( Legend Funny )

Eelnevad kogemused klannimisega:
Suvalistes clannides , et lihtsalt f2p pk-ada :)
RSN, CMB level, pilt kasutaja statsidest:
RSN: Kit T CaT
CMB level:70
Pilt kasutaja statsidest:
Pilt[attachment=0]Hõiva.JPG[/attachment]

Soovid omalt poolt midagi lisada?:
Olge muhedad :)

Re: KiT T CaT

Postitatud: 25 Nov 2017, 13:26
Postitas Initiate
Tervist! Kena kasutaja

Re: KiT T CaT

Postitatud: 25 Nov 2017, 13:32
Postitas freakz
hei mees ! teretulemast, kindlasti chilli TSis, saad inimestega veel rohkem tuttavaks :)

Re: KiT T CaT

Postitatud: 25 Nov 2017, 15:00
Postitas aw panic lol
yo nice acc, ühel pk'l juba näinud ka sind ;)

Re: KiT T CaT

Postitatud: 25 Nov 2017, 15:03
Postitas Kert
Ma Kert.

Re: KiT T CaT

Postitatud: 26 Nov 2017, 02:43
Postitas QuitGame
Hey, oled juba meiega paar korda PKmas käinud ja silma jäänud, tee kindlasti ka liitumisavaldus ära! :)

Re: KiT T CaT

Postitatud: 30 Nov 2017, 13:24
Postitas Legend FuNny
Yo mees tohoh tegid tutvustuse ära :D
Checki liitumis avaldust ka ;)