1. leht 1-st

Kakapadrun

Postitatud: 12 Nov 2017, 17:59
Postitas Panomees
Tutvustus

Nimi:
Kevin
Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tartu

Vanus:
20

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Ülikoolis käin.

Eelnevad kogemused klannidega:
Amuuritigeris olen kahetriibu vend :D

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Barbis salmoneid püüdes tuli Placcy rääkima ja sealt jutt jõudisingi siiani.

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Purega funiks niisama ringi(rohkem alt account), Rohkem panustan mainile.

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Tunda rõõmu koos teisi mängijaid pwnides...

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Kakapadrun
CMB:73
Pilt

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Tahaks tänasele tripile tulla.

Re: Kakapadrun

Postitatud: 12 Nov 2017, 18:05
Postitas Placcy
Tere tulemast !

Re: Kakapadrun

Postitatud: 12 Nov 2017, 18:48
Postitas Kert
Ma Kert.

Re: Kakapadrun

Postitatud: 12 Nov 2017, 18:50
Postitas Arma
Ma Karl-Oskar.

Re: Kakapadrun

Postitatud: 13 Nov 2017, 00:10
Postitas aw panic lol
yo , kõva vend see :D tule k2i eventitel kohal kui aega on ikka :)

Re: Kakapadrun

Postitatud: 13 Nov 2017, 01:04
Postitas Wr 2
Nime võiks ära muuta..

Aga other than that, welcome aboard!

Re: Kakapadrun

Postitatud: 17 Nov 2017, 12:50
Postitas Legend FuNny
Welcome bro! Kindlasto ole siis foorumis ka aktiivne ja näeme lahingu väljal
Nice stats bro .. Ainult stre vaja veits grindida ;)