1. leht 1-st

NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 15:30
Postitas Kes_Sittus
Tutvustus

Nimi:
Timo

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Võru

Vanus:
21

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Hetkel mitte millegagi.

Eelnevad kogemused klannidega:
Main clan yup. Oman esimest korda p2p pure.

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Wildis võtsin paar liiget maha siis hakkasid eesti keeles plämama midagi :D

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Eesmärki polegi ... Lihtsalt ajaviide.

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Tegin pure ja klõunid kutsusid klanni.

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN: NuuTi TahadV
CMB: 69
Pilt

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Jätan vahele :D

Re: NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 15:31
Postitas 12B
Fucking finally teed ka tutvustuse XD

Re: NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 15:32
Postitas Initiate
Woot. Lõpuks foorumis ka. Tere!

Re: NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 16:01
Postitas Deadly^
Lõpuks ometi :D

Re: NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 16:16
Postitas Legend FuNny
Tohoh seda päeva ma küll ei oodanud :D
Tere tulemast bro! Ole siis ikka foorumis ka aktiivne ja loodan sinu poolt liitumis avaldust näha!
Tee liitumis avaldus ka
viewforum.php?f=3
Meil Stre Week saad osaleda ja mby 5M first place võita 8-)
viewtopic.php?f=45&t=2136&sid=3b9b7482a ... f1454f865e

Re: NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 17:13
Postitas Kert
Ma Kert.

Re: NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 17:17
Postitas Scuffed pleb
Welcome

Re: NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 18:10
Postitas aw panic lol
tubli, hi

Re: NuuTi TahadV

Postitatud: 01 Nov 2017, 19:58
Postitas freakz
yoyo