1. leht 1-st

StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 13 Aug 2017, 23:58
Postitas Legend FuNny
Pilt

Pilt

StrikeTeam Massis 20+ Eesti sõdalast
Alustasime oma tripiga suht rahulikult
Käisime ss21-23ss leidsime milkacow retakaid ja võtsime neilt free loote
Peale seda kui ss oli cleared otsustasime lavaz
Clearisime mainid lavadest
Vaatasime ,et lava ka suht dead
Läksime sealt edasi glory hill
Seal juba saime päris head actionit
Pkasime mõnda aega seal
Lõpuks meestel oli kott asju täis ja otsustasime bankida
Järsku BP võtsime ühendust ja otsustasime nendega fightida

"BP rohkem 1v1 ei soovinud" :twisted:

1. Fight ST+Vetion :lol: VS BP
BP soovis ST defendiks
Settisime siis esimese fighti south of dwarfs
Võtsime positsioonid sisse kui järsku BP rushis meid
Vaatasime ,et BP pushib north Westi poolt täpselt Vetioni alt läbi xD
Saime väga head Gwasid neile ja ST vennad olid pixli näljased
Fight kestis kuskil 1 minut ja tõmbasime nad suht kiirelt lumbi poole
Pole kaua aega siukest pulli näinud :D :D :D
BP Cleared
1#ST wins again
Thx for the fight


2.Fight ST Vs BP #LAVAZ
Missioon otsime BP üles :D
Olime juba vaikselt re-gearimas
Läksime siis uuesti wildi
Chillisime veits aega venes ja ss
Vaatasime ,et BP kadunud
Kus nad ikka peidavad ennast kui ainuke koht on lavaz 8-)
Läksime siis lavaz ja ei läinud 3-4 minutit möödagi
Juba keegi callib yo BP world 86 logisime south of gate sisse ja fight algas
Eelmine kord BP võitis lavadez
See kord surusime north of gate ja pushisime neist läbi
Fight kestis päris normaalselt
BP ainult otsustas suht kiirelt jälle lumby poole minna
Nende returnid ka kes gdz poolt tulid
Need lõima ka ära
BP CLEARED
ST WINS AGAIN 8-)


Thx kõigile kes osalesid ja näeme järgmine kord sõdalased
Endisime Tripi LAVAZ
Ikkagi Striketeam Wins again!
Respect kõigile kes TB ja pilte teevad.
Idle Ts3 ja Foorumis ja olge aktiivsed.
Olge mõnusad ja valmistuge järgmiseks lahinguks!
UUS TEAMSPEAK3 IP "st-rs.ts3ip.com"

Pilt
Pilt
Pilt


Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Liitu StrikeTeam Tutvustused
» Enne klanniga liitumist tutvusta ennast teistele!
Topic: viewforum.php?f=2

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 00:07
Postitas aw panic lol
nice trip

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 00:11
Postitas Kert

Pilt
Pilt
Pilt

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 03:02
Postitas Vaak
ülinice trip kutid! Sügisel saan liituda ja lükkame kokku hea actioni! Tubli töö topicuga Legend! Tubli töö Videoga Kert!

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 10:07
Postitas QuitGame
Väga väga kena pull ja tundub, et BP ikka meie vastu ei saa. :D

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 10:28
Postitas strhop45
Haha mega hea ikka " tulevad northist, mida nad on retakad ju " :lol: :lol:

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 11:01
Postitas freakz
Super töö härrased, keep it up ! :)

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 11:09
Postitas Tim
Algus oli hea, siis nägin maine lul

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 18:56
Postitas Henrik
Tim^ kirjutas: 14 Aug 2017, 11:09 Algus oli hea, siis nägin maine lul
ning mainid on welfare gearis..

Re: StrikeTeami Pühapäeva Trip 1#ST ft BP¤SMOKED

Postitatud: 14 Aug 2017, 20:14
Postitas Tim
Henrik kirjutas: 14 Aug 2017, 18:56
Tim^ kirjutas: 14 Aug 2017, 11:09 Algus oli hea, siis nägin maine lul
ning mainid on welfare gearis..
Pink hats + dhides lul, vaene värk, pole ime, et puredega pktakse. =D