1. leht 1-st

Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 01:22
Postitas Zeerum
Tutvustus

Nimi:
Mario

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tartu
Vanus:
20

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Kool ja töö

Eelnevad kogemused klannidega:
Pole

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Zihen rääkis

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Kõik 99

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Fun rahvas

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN: Zeerum
CMB: 89
Pilt


Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Work in progress

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 01:28
Postitas Alistamatu
Tee pure ja liitu :)

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 01:29
Postitas Zeerum
Alistamatu kirjutas: 17 Mär 2017, 01:28 Tee pure ja liitu :)
Varsti plaanis teha :D

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 01:39
Postitas Don Dude
Mbuceg estavoiuos

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 09:39
Postitas Karli
Hei, Mario!

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 10:25
Postitas Sir Assu2
Jou

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 10:48
Postitas gert
Yo

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 11:04
Postitas Legend FuNny
Tervist. Loodan varsti pure näha ;)

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 11:16
Postitas The herblore
Welcome.

Re: Zeerum

Postitatud: 17 Mär 2017, 18:17
Postitas aw panic lol
Tere

Re: Zeerum

Postitatud: 19 Mär 2017, 07:25
Postitas Vaak
Yo :)

Re: Zeerum

Postitatud: 25 Mär 2017, 03:40
Postitas Don Dude
Tee main ikka tugevamaks, teenid raha ka.
( puredel kordades suuremad kulud kui mainidel ) def carryb ya know