1. leht 1-st

Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 18:04
Postitas Chaos drudi
Tutvustus

Nimi:
Chaos drudi

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
Tallinn

Vanus:
24

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Torutööd ja sanitaartehnika, ehitus, eraettevõtlus.

Ralli, bbx ja ruunis pikslite peksmine.

Eelnevad kogemused klannidega:
---

Kuidas kuulsid meie klannist?:
Bot edges

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Ainult PK !!!
Saavutada tahan 94+ range, 90+str ja 94+ mage ja prayer 1.

Vihkan rushereid - tegelen rusherite luremisega ja antirushiga low lvl baasil.

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Hakkas meeldima multi pk. Eriti P2P

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN:Chaos drudi
CMB:68 --- kohe 69, which I like the most ;)
Pilt

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Olen aus ja ei scammi kunagi. Mind scammitakse alati :D

Võimalusel alati aitan teisi ja olen sõbralik.

Hetkel kasutajal prayer 1, seega ametlikult ma ilmselt liituda ei saa. PK tripidel oleksin igati toeks, kui mul enda aeg ning teie seda võimaldate.

Plaanis on ka pray 43+ acc samade statsidega --- see hetkel pooleli ning olen avatud pakkumistele, et kes mul questid ära teeks ;)
(rsn - Chaos druisd)

Re: Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 18:30
Postitas Initiate
Tervist! Äge kasutaja on sul :D

Re: Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 18:35
Postitas gert
yo mees

Re: Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 19:11
Postitas aw panic lol
tere

Re: Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 19:18
Postitas Don Dude
Tervist :)

Re: Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 19:55
Postitas Legend FuNny
Yo bro ! Nice accout def 5 pure.
Kindlasti loodan appi näha.
Ole siis ikka foorumis ka aktiivne
Good luck bro! 8-)

Re: Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 20:11
Postitas Alistamatu
Lase sellel pray 44 ja def 1 kontol jäta pray 1. Palju ilusam vaadata ja tulevikus müüa kergem!

Re: Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 20:18
Postitas ST Ants
Tervist tervist :)

Re: Chaos drudi

Postitatud: 15 Mär 2017, 22:39
Postitas kertkaring
Tere tere :)

Re: Chaos drudi

Postitatud: 16 Mär 2017, 15:16
Postitas The herblore
Welcome!

Re: Chaos drudi

Postitatud: 16 Mär 2017, 22:52
Postitas Narko Ment
Müüs rune pouchi, plus1 rep ja tere tulemast :D
Käis ette ka veel isegi.

Re: Chaos drudi

Postitatud: 18 Mär 2017, 06:45
Postitas Karl
tere

Re: Chaos drudi

Postitatud: 18 Mär 2017, 08:28
Postitas Deadly^
Alistamatu kirjutas: 15 Mär 2017, 20:11 Lase sellel pray 44 ja def 1 kontol jäta pray 1. Palju ilusam vaadata ja tulevikus müüa kergem!
Yep take note.
Also mida fucking nime lol