1. leht 1-st

Tutvustus

Postitatud: 09 Veebr 2017, 23:56
Postitas Kushfield
Nimi:
Kushfield/ANXYETY

Millise Eesti nurga pealt pärit?:
-Tallinn

Vanus:
19

Räägi natuke millega tegeled väljaspool mängu. Näiteks hobid, töö, kool:
Töö, Kool

Eelnevad kogemused klannidega:
Olympus/DOOM aga see oli ammu kui op oli mpc ja DOOM hpc

Kuidas kuulsid meie klannist?:
kunagi aw panicult aga uuesti hakkasin teiega pk'ma Amen Jesus'se kaudu

Sinu eesmärk Runescapes, mis sa RS'is tavaliselt teed ja mida tahad saavutada?:
Singels/treenin uut acci või bossin maini/zerkiga

Miks tahad StrikeTeamiga tutvuda?:
Rahvast vaja kellega pk'da

RSN, CMB level. Pilt kasutaja statsidest:
RSN: ANXIIlETY/ANXIllETY/ANXIlIETY
CMB:
Pure alles üleeile tehtud nii, et pole midagi väga näidata aga acc peaks mingi nädalaga valmis olema

Soovid midagi omalt poolt lisada?:
Kui pure valmis siis teeks app'i ja muud asjad ka ära ja ise suht aktiivne prepidel/weekend tripidel

Re: Tutvustus

Postitatud: 10 Veebr 2017, 00:50
Postitas Legend FuNny
Yo mees . Tore ,et Intro tegid ära . Have fun pure treenimisega.
Ole siis ikka foorumis ka aktiivne ;)
Loodan varsti appi näha :)

Re: Tutvustus

Postitatud: 10 Veebr 2017, 07:34
Postitas T6nnn
Yo kush.
Hea, et otsustasid pure teha :)
Single pk aegu lepime atm omavahel kokku.

Re: Tutvustus

Postitatud: 10 Veebr 2017, 08:47
Postitas aw panic lol
No yoyo mees , ta paris asjalik vend teistele teadmiseks

Re: Tutvustus

Postitatud: 10 Veebr 2017, 09:31
Postitas The herblore
Welcome.

Re: Tutvustus

Postitatud: 10 Veebr 2017, 10:31
Postitas Karli
Jo, mees!
Vajalikud nõuded grindib kiiresti ära, edu liitumisel!