1. leht 1-st

Airsoft

Postitatud: 11 Jaan 2017, 14:37
Postitas j6hkard
Keegi tegeleb?
Kaua olete tegelenud?
Kus kandis tegelete?

Ise tegelen, ca 6 kuud juba madistan ja pärnus ja selle ümbruses möllame erinevatel kaartidel.

Re: Airsoft

Postitatud: 11 Jaan 2017, 17:38
Postitas Legend FuNny
Ei tegele ,aga ühe korra on paintballidega saadud küll .Suht cool :D

Re: Airsoft

Postitatud: 11 Jaan 2017, 18:44
Postitas Karl
Ei tegele kuid olen täiega videosi jms vaadanud ja tundub täiega äge. Kuidas sa alustasid ? Palju raha kulutanud oled relvadele jms ?

Re: Airsoft

Postitatud: 11 Jaan 2017, 20:02
Postitas 12B
Pole tegelenud, paar korda on saanud paintballi mängida.
Kuid, mul on jahiluba+relvaluba ning oman nii jahirelva kui ka USP käsirelva =)

Re: Airsoft

Postitatud: 11 Jaan 2017, 20:12
Postitas aw panic lol
Ma kaitseväes paugutan carl gustaviga

Re: Airsoft

Postitatud: 11 Jaan 2017, 21:48
Postitas Cpz
tegelen, igal mängul ikka 15+ inimest , väga huvitav asi on. 2 aastat tegelenud ja harjumaa kandis airsoftiklubi mängudel (männikul, tutermaal sõjaväebaasis, on ka piiblikoolis olnud mäng, siseruumides vanas koolimajas väga norm oli ) relvaks ak47, pole väga viitsinud varustust asju osta lihtsalt vahepeal sõpradega koos mängudele, reallife counterstrike :lol:

normi relva hinnad algavad alates 80 euri mida kallim seda parem ma ise ostsin 100 euriga stock ak-47'e tutika, ja näomask mingi 10+ euri ,mingid lambised turvaprillid ja rohkem vaja polegi alustajale :)

tuli ka meelde et pärnu ligidal halingal 2015 a oli ka mäng seal mingi mahajäetud majas pärnakate vastu :D

Re: Airsoft

Postitatud: 11 Jaan 2017, 22:01
Postitas Don Dude
Sellega niidab ka naisi?

Re: Airsoft

Postitatud: 11 Jaan 2017, 22:58
Postitas j6hkard
Mina isiklikult alustasin proovimise mõttes rendikatega(rendid relva ja mängid) ja öeldi, et kui peale 5endat korda ka veel meeldib siis osta kindlasti endale ka relv, mina ostsin enda relva poolast, selletõttu et eestis oli sama relv ja pmst 50€ kallim :D

Kas naisi niidab?Niidab küll,meil käib ka naisi mängimas :)

Re: Airsoft

Postitatud: 12 Jaan 2017, 11:32
Postitas Henrik
Don Dude kirjutas: 11 Jaan 2017, 22:01 Sellega niidab ka naisi?
Relva ähvardusel kindlasti

Re: Airsoft

Postitatud: 26 Jaan 2017, 03:56
Postitas Alistamatu
Tundub ülinice asi, vaatasin ka videoid