1. leht 2-st
Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 12:46
Postitas Madis
Eile õhtul tuli paari liikmega teemaks exilent klient ja jõudsime enamusega järelduseni, et see on liialt OP. Jah, sellest on kõvasti kasu oma rag, caller jms listidega, ent on keegi mõelnud sellele, mis selle tagajärjel PvP scenest saab?
Pm ei ole varsti madin enam wildis skillipõhine, vaid loeb see, kumba klanni liikmetel on exilent. Ja sellest ma isiklikult enam mingit funi ei leia.
Isiklikult loodan, et see teema tuleb PvP kogukonnas üles ja ma ei ole ainuke, kes seda arvamust jagab, ning saab sest cancerist lahti.
Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 13:10
Postitas Legend FuNny
Kui ma väga aus olen siis ise kasutan osbuddy

Arvan ,et F2P Sunday Officialitel ei loe kas on v ei ole.
Arvan ,et PREPIDEL peame 100% Kasutama kui soovime alistada teisi LPC. Näiteks kasutab FS ja Doom. So yeah.
Minu arvamus

Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 13:55
Postitas Tim
Ei ole OP, sest inimesed ei saa isegi selle kasutamisega hakkama ning sellest aru, kui palju tegelt see lihtsamaks teeb, kui neile kõik ette antud. Siiski ei suudeta oma hpd jälgida ja prayerit.
Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 14:09
Postitas Mr 55s
Nõustun 50/50, jah skilli ei pea niipalju olema aga in the end sööma ja tankima pead ikkagi ise ja seda ei saa veel exilent teha.
Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 14:11
Postitas T6nnn
Mr 55s kirjutas:Nõustun 50/50, jah skilli ei pea niipalju olema aga in the end sööma ja tankima pead ikkagi ise ja seda ei saa veel exilent teha.
Senikaua kui seda clienti uuendatakse, senikaua kasutavad seda kõik. Me ei saa minna sharkbrewi rääkima, et me ei kasuta exilenti aga siiski võidame. see ei ole argument. senikaua kuni exilent eksisteerib senikaua peaksime ka meie seda kasutama
Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 14:28
Postitas Deadly^
Ei ütleks küll et kvaliteet tänu exilentile nüüd kuidagi kõrgem oleks. Kui ikka ise mängida ei oska, siis exilent ka ei aita

Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 16:46
Postitas Silence
Exilent sinu eest ei mängi. Ta abistab ja teeb asja vähe lihtsamaks. Kui sa mängida ei oska siis ega see client sulle just head ei tee. Lets say its just a boonus.
Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 18:55
Postitas ST Ants
Nii kaua kuniks vaenlane seda kasutab, ei saa me maha jääda. Saame üle nagu indiaanlased valge mehe käest. Pole mõtet oda ja vibuga vehkida kui vastasel on püss.
Samas ei ole see kohustuslik, kuna Jagex pole heaks kiitnud ja seega kasutage omal vastutusel.
Saaks ju kindlasti teha ka selliseid cliente, mis söövad ise su eest pizzasid või vajutaks teleport nuppu täpselt enne suremist. Need oleks tõesti liiga üle pushitud. Exilenti puhul nimede ette andmine või märguandeheli nmzis on väga supper eriti minusugusele, veidi pika mõtlemisega vennale. Mu arust on just väga põnev see, et peab enne fighte võimalikult palju siseinfi koguma, kes warlord, kes callerid jne. Samuti SS on üli kõva teema.

Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 19:45
Postitas Henrik
Ants kirjutas:Nii kaua kuniks vaenlane seda kasutab, ei saa me maha jääda. Saame üle nagu indiaanlased valge mehe käest. Pole mõtet oda ja vibuga vehkida kui vastasel on püss.
Ma kuulnud storyt, et poolakad läksid WW1 hobustega tankide vastu

Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 20:03
Postitas ST Ants
Henrik kirjutas:Ants kirjutas:Nii kaua kuniks vaenlane seda kasutab, ei saa me maha jääda. Saame üle nagu indiaanlased valge mehe käest. Pole mõtet oda ja vibuga vehkida kui vastasel on püss.
Ma kuulnud storyt, et poolakad läksid WW1 hobustega tankide vastu

WW1 võidi küll vabalt tankite vastu minna hobustega. Siis olid tankid sitad, aeglased ja ebatäpsed. Epic on see, et hobustega mindi ka WW2 tankide vastu. Poola, Rumeenia jne.
WW2 alguses kasutati (küll väga vähe) ka isegi mõõkasid. Need olid pigem ohvitseritel oma staatuse näitajaks.

Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 20:04
Postitas Henrik
Ants kirjutas:Henrik kirjutas:Ants kirjutas:Nii kaua kuniks vaenlane seda kasutab, ei saa me maha jääda. Saame üle nagu indiaanlased valge mehe käest. Pole mõtet oda ja vibuga vehkida kui vastasel on püss.
Ma kuulnud storyt, et poolakad läksid WW1 hobustega tankide vastu

WW1 võidi küll vabalt tankite vastu minna hobustega. Siis olid tankid sitad, aeglased ja ebatäpsed. Epic on see, et hobustega mindi ka WW2 tankide vastu. Poola, Rumeenia jne.
Siis oligi hoopis WW2

Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 09 Dets 2016, 22:59
Postitas Tim
Ega keegi tänapäeval madina ajal cc ka vaata, kui siis returni jaoks aind

Re: Exilent PK klient, liiga overpowered?
Postitatud: 10 Dets 2016, 00:59
Postitas Don Dude
automatiseerimine, mis see täheta