8. leht 13-st

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 14:36
Postitas Mr 55s
arvan ,et väga ei ole:D tahaks lihtsalt ühte suvalist peti:D kõige parem kui oleks kbd:D

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 14:45
Postitas Mr 55s
Jup hetkel suht hõivatud midagi muud tegema, seega teen minimu riskiga chaos elementali :D
Pilt

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 14:47
Postitas tedre
Mine mingi normaalse rare peti järgi :D, aka mingi vetion, neid mingi 200 mängus ainult, kbd-si mingi 5k. Pole paha pet tbh, lihtsalt jube palju nähtud :P

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 19:37
Postitas tedre
Seven kirjutas:
tedre kirjutas:Mine mingi normaalse rare peti järgi :D, aka mingi vetion, neid mingi 200 mängus ainult, kbd-si mingi 5k. Pole paha pet tbh, lihtsalt jube palju nähtud :P
Pilt
3k, still shit ton L.

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 20:24
Postitas Mr 55s
Need valed drop rated ei ole? peaksid olema valed. Chaos elementali pet on 1/300 nt

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 20:29
Postitas Initiate
Lmao, need ei ole drop rated, vaid näitab palju pet ingame eksisteerib :D

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 20:54
Postitas Mr 55s
Gustav Abalt kirjutas:Lmao, need ei ole drop rated, vaid näitab palju pet ingame eksisteerib :D
a lols :D::D:D

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 22:28
Postitas Argo
55 noob udu pildist aru ka ei saa!! tegelt suured õnnitlused, viimaks saidki 99 elu omale, edu petiga nüüd :D

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 22:51
Postitas Mr 55s
Suured tänud mate:D

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure ft. tiba skiller?]

Postitatud: 11 Juul 2016, 00:09
Postitas Mr 55s
Some gainzz
Pilt

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure ft. tiba skiller?]

Postitatud: 11 Juul 2016, 01:14
Postitas Deadly^
hea töö, nüüd järgmine 55-70 gif plox

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure ft. tiba skiller?]

Postitatud: 11 Juul 2016, 14:00
Postitas Karl
Nice gif (Y)

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure ft. tiba skiller?]

Postitatud: 11 Juul 2016, 14:44
Postitas Mr 55s
Karl kirjutas:Nice gif (Y)
mõtled et hea jif? ty