8. leht 36-st
Re: Karli tegutseb jälle! - Slayer 69/72
Postitatud: 06 Apr 2016, 15:40
Postitas Deadly^
aw panic lol kirjutas:Zulrahiga oota parem kui nende teled langevad
Need ei lange mitte mingi valemiga, aint tõuseb
Re: Karli tegutseb jälle! - Slayer 69/72
Postitatud: 06 Apr 2016, 16:47
Postitas Initiate
Soovitan zulrah jaoks agility 76 ja slay ringid omale sebida. Siis on lebo zully lasta. Slay ringiga kiirelt fairy ringi ja sealt saab suht zulrah lähedale juba
Re: Karli tegutseb jälle! - Slayer 70/72
Postitatud: 07 Apr 2016, 22:51
Postitas Karli
Re: Karli tegutseb jälle! - Slayer 70/72
Postitatud: 07 Apr 2016, 23:08
Postitas Argo
solid gainz karli GL!
Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 09 Apr 2016, 19:44
Postitas Karli
Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 11 Apr 2016, 13:09
Postitas Karli
Vaikselt, HP'ga võib raskeks minna

Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 11 Apr 2016, 16:55
Postitas Karl
Sick boots bro
Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 11 Apr 2016, 17:12
Postitas Karli
KarlFTW kirjutas:Sick boots bro
Ranger bootsid on liiga kallid :/
Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 18 Apr 2016, 23:29
Postitas Karli
Vaikselt hakasin uuesti klikkima:

Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 19 Apr 2016, 02:59
Postitas aw panic lol
tubli oled
Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 19 Apr 2016, 21:04
Postitas Karl
f2p max hit achived
Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 21 Apr 2016, 23:21
Postitas Karli
Tunneli lõpus paistab valgus:

Re: Karli tegutseb jälle!
Postitatud: 21 Apr 2016, 23:26
Postitas Initiate
Gratz, veel viimased levelid jäänud
