7. leht 13-st

Re: Mr 55s'i päevik

Postitatud: 18 Mär 2016, 00:15
Postitas Mr 55s
Pole ammu updatenud...
Pilt
Tradesin mõned pointid xpi vastu.
TULEMUS:
Pilt
Pilt
One more lvl to go.

Re: Mr 55s'i päevik

Postitatud: 18 Mär 2016, 02:42
Postitas Initiate
Väga naiss

Re: Mr 55s'i päevik

Postitatud: 18 Mär 2016, 10:29
Postitas Alistamatu
Ops varsti saad ilusa keebi, gratz m8 :)

Re: Mr 55s'i päevik

Postitatud: 18 Mär 2016, 10:54
Postitas Deadly^
suht noob oled

kappa

Re: Mr 55s'i päevik

Postitatud: 18 Mär 2016, 16:32
Postitas henzits
sweet

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 11:43
Postitas Mr 55s
Yayyy!!
Pilt

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 11:45
Postitas Mr 55s
Tegin kuttidele väikse 1m drop party ka :D
Pilt

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 11:47
Postitas Mr 55s
Stats update:
Pilt

Edasi on jäänud ainult pet, loodetavasti saab selleks petiks KBD pet :D

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 11:50
Postitas tedre
Mr 55s kirjutas:Stats update:
Pilt

Edasi on jäänud ainult pet, loodetavasti saab selleks petiks KBD pet :D
kbd ugly :(, grats on max tho :)

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 12:03
Postitas Mr 55s
kbd ei ole ugly:D kbd pet on sick as f:D ty :P

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 13:19
Postitas Initiate
Kbd pet kõige neatim. Deem, magasin drop party ajal xd

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 14:12
Postitas Initiate
Tee def 2, siis on ilus total level :D

Re: Mr 55s'i päevik ft. [dipshit maxed pure]

Postitatud: 21 Mär 2016, 14:13
Postitas tedre
ur fucking sick in the head, kbd pet.. aeg joinida leedukatega.