3. leht 3-st
Re: Peer
Postitatud: 10 Apr 2018, 19:28
Postitas Mr 55s
Okei, kujutage ette 10 meest jaotelgis kes on juba olnud 6 päeva järjest laagris. Söönud hernekettot ja nuudleid, lisaks sellele lurpinud kanget musta teed ja best coffet. Ja vaikselt magamiskotti pugenud hakkavad ükshaaval ridatules perseid paugutama. Wet farts on hullemad kui spioonokad.
Re: Peer
Postitatud: 10 Apr 2018, 20:48
Postitas Karli
Mr 55s kirjutas: ↑10 Apr 2018, 19:28
Okei, kujutage ette 10 meest jaotelgis kes on juba olnud 6 päeva järjest laagris. Söönud hernekettot ja nuudleid, lisaks sellele lurpinud kanget musta teed ja best coffet. Ja vaikselt magamiskotti pugenud hakkavad ükshaaval ridatules perseid paugutama. Wet farts on hullemad kui spioonokad.
Sa alahindad Chillini peeru.
Re: Peer
Postitatud: 13 Apr 2018, 17:21
Postitas Don Dude
Parem lõhn õhus kui valu kõhus.
Re: Peer
Postitatud: 15 Juun 2018, 00:30
Postitas Alistamatu
korralik ohe tuleb perse kaudu viimased päevad
Re: Peer
Postitatud: 03 Dets 2018, 02:32
Postitas Alistamatu
täna jälle müristab normilt, panen ühe korraliku katjuusha maha siis äkki lööb nokki ja saab magama jääda
Re: Peer
Postitatud: 03 Dets 2018, 09:14
Postitas Staja
Chillini peer on ja haige. Mäletan, krt Rootsi kruiisil olime tema, Karli ja Kert ning see pidevalt salaja lasi spioonikaid, siis kohe kõik lendasid kajutist välja

Re: Peer
Postitatud: 03 Dets 2018, 10:13
Postitas Karli
Chillini peer on chernobyl 2.0
Re: Peer
Postitatud: 05 Okt 2020, 14:43
Postitas Alistamatu
üks päev plahvatas nii et sarkofaagi oli vaja
Re: Peer
Postitatud: 05 Okt 2020, 22:52
Postitas aw panic lol
Alistamatu kirjutas: ↑05 Okt 2020, 14:43
üks päev plahvatas nii et sarkofaagi oli vaja
iu
Re: Peer
Postitatud: 05 Jaan 2021, 16:08
Postitas Alistamatu
puccis koroonas sai oldud ja nüüd enam haisu ei tunne

sad
Re: Peer
Postitatud: 17 Jaan 2021, 00:27
Postitas Karli
Alistamatu kirjutas: ↑05 Jaan 2021, 16:08
puccis koroonas sai oldud ja nüüd enam haisu ei tunne

sad
sama keiss ja sama mure, tavaliselt lükkan endale vooliku perse ja siis kaifin, aga seekord nuusutaks nagu Henriku jalga pärast AG kingade kandmist – ei midagi
Re: Peer
Postitatud: 17 Jaan 2021, 21:07
Postitas Alistamatu
kuna aasta auhinnad tulevad, et nomireerida ka seda topicut aasta topicucs.
anyway lõhnataju tuli modifitseeritud kujul tagasi ja need kuulid haisevad teistmoodi nüüd
(not sure how to feel about it yet)