3. leht 3-st

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 22 Okt 2017, 22:49
Postitas rem0ve kebab
Mr 55s kirjutas: 22 Okt 2017, 22:48 Teema juurde tagasi tulles siis, kui tahad claniga liituda siis pole ju raske 5 minutit panustada introle. Jätab sinust hea mulje ja teistel on samuti hea lugeda. Kui ei viitsi vaeva näha siis võib ju sama hästi joinida edges mõne random claniga.
Kokkuvõttes pole vahet kas sinu liitumist pooldab Vaak või Kaljulaid. Tee korralik avaldus ja siis oled teeninud koha ST memberlistis. Minu poolt hetkel kahjuks ei.
kk ei saan aru. See pealkiri sp et mingi tuss kustutas vana ära

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 23 Okt 2017, 00:43
Postitas T6nnn
Tim^ kirjutas: 22 Okt 2017, 04:39 Ala kui gert sind fb ei lisa siis ma ei tule.
Haahaa, puhas kuld :D

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 23 Okt 2017, 07:10
Postitas Karli
rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 22:49
Mr 55s kirjutas: 22 Okt 2017, 22:48 Teema juurde tagasi tulles siis, kui tahad claniga liituda siis pole ju raske 5 minutit panustada introle. Jätab sinust hea mulje ja teistel on samuti hea lugeda. Kui ei viitsi vaeva näha siis võib ju sama hästi joinida edges mõne random claniga.
Kokkuvõttes pole vahet kas sinu liitumist pooldab Vaak või Kaljulaid. Tee korralik avaldus ja siis oled teeninud koha ST memberlistis. Minu poolt hetkel kahjuks ei.
kk ei saan aru. See pealkiri sp et mingi tuss kustutas vana ära
Sest vana avaldus oli alla igasugust arvestust, kasva suureks.

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 23 Okt 2017, 08:19
Postitas QuitGame
Hei,

Nagu Mr 55 kirjutas, et alustada tuleks kõige lihtsamast, ehk liitumisavaldusest, kui see on korrektne ja täidetud nii nagu peab, siis sa oled ka tõsiseltvõetavam. Kui käid eventidel kohal, ei ole toxic teiste vastu ja ei solvu mõttetute asjade peal, nagu juba eelnevalt välja toodud sai, siis ma ei näe põhjust miks sa ei peaks olema tere tulnud.
Ja lisaks VAAKu blessingust on sul kasu siis kui sa tema tütrega abiellud.

Edu,
QuitGame.

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 23 Okt 2017, 09:33
Postitas Alistamatu
Pilt

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 23 Okt 2017, 11:07
Postitas Vaak
wtf is this HAHAHA

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 23 Okt 2017, 11:15
Postitas Initiate
Karli kirjutas: 23 Okt 2017, 07:10
rem0ve kebab kirjutas: 22 Okt 2017, 22:49
Mr 55s kirjutas: 22 Okt 2017, 22:48 Teema juurde tagasi tulles siis, kui tahad claniga liituda siis pole ju raske 5 minutit panustada introle. Jätab sinust hea mulje ja teistel on samuti hea lugeda. Kui ei viitsi vaeva näha siis võib ju sama hästi joinida edges mõne random claniga.
Kokkuvõttes pole vahet kas sinu liitumist pooldab Vaak või Kaljulaid. Tee korralik avaldus ja siis oled teeninud koha ST memberlistis. Minu poolt hetkel kahjuks ei.
kk ei saan aru. See pealkiri sp et mingi tuss kustutas vana ära
Sest vana avaldus oli alla igasugust arvestust, kasva suureks.
ja mõelda vaid et tegemist on alles tutvustusega. Me pole liitumisavalduseni veel jõudnudki :D

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 31 Okt 2017, 16:12
Postitas Don Dude
Kebab, sul minu blessing ka nüüd. Tead, mis wildys teed. Ei tea, miks nad sind kiusavad :D

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 31 Okt 2017, 16:16
Postitas Karli
Don Dude kirjutas: 31 Okt 2017, 16:12 Kebab, sul minu blessing ka nüüd. Tead, mis wildys teed. Ei tea, miks nad sind kiusavad :D
Suhtumine on tähtsam kui oskused.

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 31 Okt 2017, 16:21
Postitas Don Dude
Karli kirjutas: 31 Okt 2017, 16:16
Don Dude kirjutas: 31 Okt 2017, 16:12 Kebab, sul minu blessing ka nüüd. Tead, mis wildys teed. Ei tea, miks nad sind kiusavad :D
Suhtumine on tähtsam kui oskused.
Vaidlen vastu, vaadates kui palju teised clannid pullivad, mina iga tutvustuse/APPiga nii palju ei bitchiks, ei aga kui see aastakümneid toiminud niiviisi, siis võin ka vabalt eksida.

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 31 Okt 2017, 16:35
Postitas Karli
Don Dude kirjutas: 31 Okt 2017, 16:21
Karli kirjutas: 31 Okt 2017, 16:16
Don Dude kirjutas: 31 Okt 2017, 16:12 Kebab, sul minu blessing ka nüüd. Tead, mis wildys teed. Ei tea, miks nad sind kiusavad :D
Suhtumine on tähtsam kui oskused.
Vaidlen vastu, vaadates kui palju teised clannid pullivad, mina iga tutvustuse/APPiga nii palju ei bitchiks, ei aga kui see aastakümneid toiminud niiviisi, siis võin ka vabalt eksida.
Pinnuks silmas on Remove Kebabi varasem suhtumine, kui inimene on mõistlik ning on näha, et avaldusega on vaeva nähtud, ei ole mingit probleemi. Mina isiklikult eelistan head õhkkonda.

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 31 Okt 2017, 18:34
Postitas 12B
Ma ei saa aru nahhui vaidlete mingi foe teemadel, kui soovid tutvustuse teha ja tulevikus liituda striketeamiga? LMFAO nagu tegelt ka, ma olen ise ka phoenixis, ma ei halvusta ega ülista ühtegi clanni, miks ma peaks? Nagu..saab ka rahulikult asja võtta ja jätta ära foe meeste flamemise jne, tahad st tulla, cut that crap mees, tee KORREKTNE avaldus, võta asja vabalt, õpi igat pisemat ütlemist ignoreerima, kasvata paks nahk (suured munad midaiganes) ja lic kulge ja chilli mees
Kokkuvõtteks: tee korrektne avaldus ja ole chill vend kes käib trippidel ja ei ole mingist probleemi sinu avaldused vastu võtta. Peace

Re: Vaak ütles et ei deletita see kord

Postitatud: 01 Nov 2017, 08:50
Postitas Martin
ma loodan, et kebab saab klanni. Parim future prospect hetkel