Deadly'i päevik [MAXED 1DEF]

» Said leveli, omad arengut? Jaga meiega. Päevikuid on alati huvitav lugeda!
Vasta
Allan
Kasutaja
Postitusi: 157
Liitunud: 19 Jaan 2016, 19:03
RSN: Dawaj Lama

Postitus Postitas Allan »

nummi päävik
RIP Striketeam 2k12 ;D Resurrection Striketeam 2k16
Survivability Striketeam 2k17?
Pilt Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Deadly^ kirjutas:
tedre kirjutas:emoji
tra see su signa hahaha :D
Sügiseks on vähemalt pooltel vaak signatuuris :D
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

raske päev. Slay ka 67 vahepeal saanud.
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

shit gains
Pilt
Pilt
Initiate
Postitusi: 1863
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas

Postitus Postitas Initiate »

Damn, ma ka pildil :D
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

SARA REQS[X]
Pilt



gainz baby. S/o to Initiate

Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Was fun. KC 15:
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

ye i do skill
kappa

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

soloing this fun af
Pilt
Pilt
Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Kurat ma olen 2 päeva ära ja kutil juba 36 herb ?! Nice gainz mees
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Karl kirjutas:Kurat ma olen 2 päeva ära ja kutil juba 36 herb ?! Nice gainz mees
Väga julm eks? Ei aga maxed enne 1250 totalit ikka dont põe
Pilt


raha on odav
Pilt
Initiate
Postitusi: 1863
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas

Postitus Postitas Initiate »

Ma ei väsi kordamast, et ebarealselt palju rare asju saad :D
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Ez RNG, varsti saras hilt kah np
aga..

Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

pvm is love pvm is life
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist