17. leht 31-st

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 25 Juun 2016, 21:09
Postitas Deadly^
aw panic lol kirjutas:tubli poja nüüd võid vahepeal jooma ka minna vb
aitüma paps, joodud.

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 26 Juun 2016, 04:40
Postitas Karl
Deadly^ kirjutas:
aw panic lol kirjutas:tubli poja nüüd võid vahepeal jooma ka minna vb
aitüma paps, joodud.
Kutt on missinud 100% foe eventidest kus ma käinud olen.. ta muud ei teegi kui joob :D :D

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 28 Juun 2016, 12:30
Postitas Karli
Alguse kohta päris hea.

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 28 Juun 2016, 14:09
Postitas Deadly^
Väike mini-goal completed
Pilt
Next up: Slayer, 97str n 95hp aga pit stop väike:
Pilt

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 28 Juun 2016, 14:45
Postitas Karli
Suht ahvipärdik oma punase gracefuliga...

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 28 Juun 2016, 14:55
Postitas Deadly^
Karli kirjutas:Suht ahvipärdik oma punase gracefuliga...
stfu ma plaanisin esimesena :D

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 28 Juun 2016, 18:58
Postitas Karl
Suht veeninüsimine see gracefuli värvimine nkn. Peaks ka selle pit stopi lõpuks ära õppima

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 28 Juun 2016, 20:58
Postitas Deadly^
86 CB
Pilt
aaa ja päeviku essa lehe kohta ple ka keegi mdgi öelnud

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 28 Juun 2016, 21:54
Postitas Initiate
Pigem pray 67 kui def 13

Prayga oled combat 88-89, defiga combat 90-91 oleneb hp levelist.

Prayer klannimises päris kasulik ka :)
Sa pm maxed juba, pole vaja enam slay helmiga treenida

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 28 Juun 2016, 21:57
Postitas Deadly^
Gustav Abalt kirjutas:Pigem pray 67 kui def 13

Prayga oled combat 89, defiga combat 90-91 oleneb hp levelist.

Prayer klannimises päris kasulik ka :)
Sa pm maxed juba, pole vaja enam slay helmiga treenida
Jep, ma ise ka kaldun pigem pray poole. 89 on cb cap ja see 1 combat pvp-s ei kõiguta väga jõhkralt. Aga kõike seda peale maximist :D

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 29 Juun 2016, 10:15
Postitas tedre
emoji

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 29 Juun 2016, 13:04
Postitas Deadly^
tedre kirjutas:emoji
tra see su signa hahaha :D

Re: Deadly'i päevik - [1x99] - 70 Agility :O

Postitatud: 29 Juun 2016, 16:58
Postitas tedre
Deadly^ kirjutas:
tedre kirjutas:emoji
tra see su signa hahaha :D
:D:D