2. leht 2-st

Re: RIP life

Postitatud: 23 Okt 2016, 01:19
Postitas Madis
Henrik kirjutas:
Madis kirjutas:
Finatic kirjutas:Haige kuidas sa viitsid nii palju kontosid korraga treenida.
NMZ afk pole just eriline grind :D
miks sa seda teed?
Pilt

Re: RIP life

Postitatud: 23 Okt 2016, 14:00
Postitas Karl
Henrik kirjutas:
Madis kirjutas:
Finatic kirjutas:Haige kuidas sa viitsid nii palju kontosid korraga treenida.
NMZ afk pole just eriline grind :D
miks sa seda teed?
Et parem DPS oleks, inimene hoolib clannist (Y)