Re: RIP life
Postitatud: 23 Okt 2016, 01:19
Henrik kirjutas:miks sa seda teed?Madis kirjutas:NMZ afk pole just eriline grindFinatic kirjutas:Haige kuidas sa viitsid nii palju kontosid korraga treenida.

Henrik kirjutas:miks sa seda teed?Madis kirjutas:NMZ afk pole just eriline grindFinatic kirjutas:Haige kuidas sa viitsid nii palju kontosid korraga treenida.

Et parem DPS oleks, inimene hoolib clannist (Y)Henrik kirjutas:miks sa seda teed?Madis kirjutas:NMZ afk pole just eriline grindFinatic kirjutas:Haige kuidas sa viitsid nii palju kontosid korraga treenida.