Re: G4tekeeper ütleb tere
Postitatud: 03 Apr 2016, 11:34
Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdestedre kirjutas:LMAOaw panic lol kirjutas:Yo kui genneti sõber järelikult pro pker
täielik wildy monster.
Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdestedre kirjutas:LMAOaw panic lol kirjutas:Yo kui genneti sõber järelikult pro pker
täielik wildy monster.
Ma arvan et neid oli mitu tbh.Urmo kirjutas:Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdestedre kirjutas:LMAOaw panic lol kirjutas:Yo kui genneti sõber järelikult pro pker
täielik wildy monster.
Ega mind kotib ainult see minu omatedre kirjutas:Ma arvan et neid oli mitu tbh.Urmo kirjutas:Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdestedre kirjutas: LMAO
täielik wildy monster.
well, kottiks oleks veel parem.Urmo kirjutas:Ega mind kotib ainult see minu omatedre kirjutas:Ma arvan et neid oli mitu tbh.Urmo kirjutas: Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdes

mezenberg on õel inimene javOlli kirjutas:Well TRi aegadest peaks see olema suht meeles siis: