2. leht 2-st

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 11:34
Postitas Urmo
tedre kirjutas:
aw panic lol kirjutas:Yo kui genneti sõber järelikult pro pker :P
LMAO

täielik wildy monster.
Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdes :roll:

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 11:56
Postitas tedre
Urmo kirjutas:
tedre kirjutas:
aw panic lol kirjutas:Yo kui genneti sõber järelikult pro pker :P
LMAO

täielik wildy monster.
Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdes :roll:
Ma arvan et neid oli mitu tbh.

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 12:03
Postitas Urmo
tedre kirjutas:
Urmo kirjutas:
tedre kirjutas: LMAO

täielik wildy monster.
Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdes :roll:
Ma arvan et neid oli mitu tbh.
Ega mind kotib ainult see minu oma :D

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 12:10
Postitas tedre
Urmo kirjutas:
tedre kirjutas:
Urmo kirjutas: Vähemalt ei kaotanud agsi ära edge pkdes :roll:
Ma arvan et neid oli mitu tbh.
Ega mind kotib ainult see minu oma :D
well, kottiks oleks veel parem.

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 03 Apr 2016, 13:18
Postitas Argo
yo mon

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 04 Apr 2016, 09:09
Postitas Legend FuNny
Tervist! :)

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 04 Apr 2016, 20:37
Postitas Elka
Heips Urmo , tean ise sind ka The Risingust ning vahest oleme rääkind ka :)

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 05 Apr 2016, 15:46
Postitas vOlli
Well TRi aegadest peaks see olema suht meeles siis:

Pilt

Re: G4tekeeper ütleb tere

Postitatud: 05 Apr 2016, 19:09
Postitas Urmo
vOlli kirjutas:Well TRi aegadest peaks see olema suht meeles siis:

Pilt
mezenberg on õel inimene ja