2. leht 2-st

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 14 Mär 2016, 10:15
Postitas tedre

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 14 Mär 2016, 10:21
Postitas ST Ants
Against All Odds vs StrikeTeam
Starting
AAO:29
StrikeTeam:36

AAO being down by 7 lost no one and made StrikeTeam go to single 3 times, this being well over HPC times we decided to do one last scim push, were again Strike team went into single.

http://www.sharkbrew.com/community/inde ... ghterapex/

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 14 Mär 2016, 11:04
Postitas tedre
Tehke keegi palun üks hea rasvane teema sharkbrewi. :)

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 14 Mär 2016, 13:23
Postitas Karli
Kellegil vid ka editud?

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 14 Mär 2016, 13:45
Postitas tedre
Karli kirjutas:Kellegil vid ka editud?
Vaak hommikul editis imo

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 14 Mär 2016, 13:59
Postitas Karli

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 14 Mär 2016, 16:38
Postitas Fp HmF
Krt, eile võis ikka lõbus olla :)
Ma pidin tulema aga naisel tuli viimasel hetkel head mõtted pähe ja panin sõitu ajama :( Oleks ka tahtnud koos teiega verd valada seal :)
Igaljuhul Hea Töö STRIKETEAM!!!!!!!!!!

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 15 Mär 2016, 00:38
Postitas Vaak

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0

Postitatud: 15 Mär 2016, 08:43
Postitas tedre
Vaak kirjutas:
bu bu bu bu bubblebuttt