2. leht 2-st
Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 14 Mär 2016, 10:15
Postitas tedre
Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 14 Mär 2016, 10:21
Postitas ST Ants
Against All Odds vs StrikeTeam
Starting
AAO:29
StrikeTeam:36
AAO being down by 7 lost no one and made StrikeTeam go to single 3 times, this being well over HPC times we decided to do one last scim push, were again Strike team went into single.
http://www.sharkbrew.com/community/inde ... ghterapex/
Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 14 Mär 2016, 11:04
Postitas tedre
Tehke keegi palun üks hea rasvane teema sharkbrewi.

Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 14 Mär 2016, 13:23
Postitas Karli
Kellegil vid ka editud?
Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 14 Mär 2016, 13:45
Postitas tedre
Karli kirjutas:Kellegil vid ka editud?
Vaak hommikul editis imo
Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 14 Mär 2016, 13:59
Postitas Karli
Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 14 Mär 2016, 16:38
Postitas Fp HmF
Krt, eile võis ikka lõbus olla
Ma pidin tulema aga naisel tuli viimasel hetkel head mõtted pähe ja panin sõitu ajama

Oleks ka tahtnud koos teiega verd valada seal
Igaljuhul Hea Töö STRIKETEAM!!!!!!!!!!
Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 15 Mär 2016, 00:38
Postitas Vaak
Re: [13.01.16 PÜHAPÄEV] StrikeTeam vs AAO & POP. APEX 3-0
Postitatud: 15 Mär 2016, 08:43
Postitas tedre
Vaak kirjutas:
bu bu bu bu bubblebuttt