2. leht 3-st

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 12 Aug 2017, 18:15
Postitas Initiate
gert kirjutas: 12 Aug 2017, 15:38
Deadly^ kirjutas: 12 Aug 2017, 15:06
Mr 55s kirjutas: 12 Aug 2017, 14:58
Deadly^ kirjutas: 11 Aug 2017, 22:59 lul vaatasin mis siin juhtkonnaga toimunud on

out of this place :D
Kes on quitgame
huj teab mingi nonner vist
tra mees sa oled suht cancer ikka. Respecti neid kes viitsivad klanniga tegeleda ja mine ära.
gert pole mõtet feedida seda venda, ammu aru saanud sellest

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 20 Mär 2018, 09:12
Postitas Karli
kevad võiks tulla

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 20 Mär 2018, 12:52
Postitas White Shark
Tuleb... aga millal ?

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 20 Mär 2018, 19:55
Postitas Madis
Telekast just ütles, et täna hakkas kevad

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 20 Mär 2018, 21:41
Postitas White Shark
Ah no tead isegi seda meediat ju :?

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 21 Mär 2018, 11:36
Postitas Henrik
chillin käib foorumis ainult vingumas ja enda pohmakast rääkimas

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 21 Mär 2018, 13:38
Postitas Alistamatu
Henrik kirjutas: 21 Mär 2018, 11:36 chillin käib foorumis ainult vingumas ja enda pohmakast rääkimas
sa käid minu peale vingumas ja shitpostimas :D

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 17 Apr 2018, 19:34
Postitas Henrik
kert üldse üritustel käib? igas teemal "tööl"

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 17 Apr 2018, 19:46
Postitas aw panic lol
tra miks cp lahti pole

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 17 Apr 2018, 23:35
Postitas Initiate
Henrik kirjutas: 17 Apr 2018, 19:34 kert üldse üritustel käib? igas teemal "tööl"
ja kui postitas kohal, siis hiljem muudab oma postitust, et ei jõua (cringe)

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 18 Apr 2018, 12:49
Postitas Alistamatu
tra te ikka seda mängu mängite, teeks parem vabaaja foorumi sellest :D

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 18 Apr 2018, 15:05
Postitas Wr 2
Alistamatu kirjutas: 18 Apr 2018, 12:49 tra te ikka seda mängu mängite, teeks parem vabaaja foorumi sellest :D
Meil IRL eventid ka vahel

Re: Halamise, vingumise teema

Postitatud: 05 Juun 2018, 16:50
Postitas Alistamatu
see sitt tunne prst arvete maksmist