Re: IV prepi arutelu
Postitatud: 01 Veebr 2017, 01:24
Seven kirjutas: ↑01 Veebr 2017, 14:171. Single piles toimiks, kui saaks innersil seda õppida, mitte madistada randomly lihtsalt võidu peale. Preppides ongi single piles põhiline teema.Legend FuNny kirjutas: ↑01 Veebr 2017, 13:56 1.Punkt IV vastu. Early 25v25 me ei ole hpc. Me ei saa kohe singelitega alustada.Enamus liikmed pole nii kogenenud.
2. Peame alati autosetup public chat. Kõrged rangid S leiame paremini single piled üles. Timm ja LEGEND @@@@@ white: Red:
3: Kui teeme 2 team Pile siis võtame 1 team Range välja . 2 team scim välja. Attack round. Def-round sama.
Vot need punktid jäid meil minu arust prepil tegemata. Ja next prep kindlasti kasutame.
GL kirjutasin endale üles ka . Siis ma ei unusta next prepil seda kasutada. . Peaksime single pile alustama enamjaolt siis alles kui oleme 17v17-19-19. Alguses callida movement ja focus clump. Aitäh.
2. Exilenti esc spammid toidavad, kuid tänu sellele on ka vastaste pile leidmine tunduvalt lihtsam. Eilne läks juba s.p kehvasti et paljud ei ole viimasel eriti aktiivselt Exilenti kasutanud, s.t ei kasutatud ka callers line uppi.
3. 25v25 prepis kaks pile ei toimi, vaata kaua meil läks aega et need maha võtta. Selles asemel oleks esimene kill insta olnud, teine leitud ja maas ja saaksime edasi lasta rahulikult.
1-2 pile, movement & focus clump, nõustun.
Veidi segane tekst, hopefully you'll feel me tho.
1. Ma ei tea täpset arvu, aga arvan, et 25. tüübiga on single pilesid mõtekam võtta. Single piled toidavad, period. Positsioon on ka muidugi tähtis, et kõik teaksid, kuhu tankida jne.Tim^ kirjutas: ↑01 Veebr 2017, 14:25Seven kirjutas: ↑01 Veebr 2017, 14:171. Single piles toimiks, kui saaks innersil seda õppida, mitte madistada randomly lihtsalt võidu peale. Preppides ongi single piles põhiline teema.Legend FuNny kirjutas: ↑01 Veebr 2017, 13:56 1.Punkt IV vastu. Early 25v25 me ei ole hpc. Me ei saa kohe singelitega alustada.Enamus liikmed pole nii kogenenud.
2. Peame alati autosetup public chat. Kõrged rangid S leiame paremini single piled üles. Timm ja LEGEND @@@@@ white: Red:
3: Kui teeme 2 team Pile siis võtame 1 team Range välja . 2 team scim välja. Attack round. Def-round sama.
Vot need punktid jäid meil minu arust prepil tegemata. Ja next prep kindlasti kasutame.
GL kirjutasin endale üles ka . Siis ma ei unusta next prepil seda kasutada. . Peaksime single pile alustama enamjaolt siis alles kui oleme 17v17-19-19. Alguses callida movement ja focus clump. Aitäh.
2. Exilenti esc spammid toidavad, kuid tänu sellele on ka vastaste pile leidmine tunduvalt lihtsam. Eilne läks juba s.p kehvasti et paljud ei ole viimasel eriti aktiivselt Exilenti kasutanud, s.t ei kasutatud ka callers line uppi.
3. 25v25 prepis kaks pile ei toimi, vaata kaua meil läks aega et need maha võtta. Selles asemel oleks esimene kill insta olnud, teine leitud ja maas ja saaksime edasi lasta rahulikult.
1-2 pile, movement & focus clump, nõustun.
Veidi segane tekst, hopefully you'll feel me tho.
Kui vaadata IV-d, siis nemad ajasid igatahes single pilesid taga, mitte ei focusinud dmg tegemisele, see ei ole nii aind HPC-s.
Alla 30 cws, ei võeta kunagi 2 pile, never ever.
Autochat on mõttetu minuarust, ei toimi. Kasutage clientit, leiate ka callerid ja keda rünnatakse, Karli videos on näha kõike ju, kuidas kergelt leiab?
ehk prep reqsi ikooni nõudeks teeme Exilent cliendi, ezpznuggitsamees kirjutas: ↑01 Veebr 2017, 15:03 Olgem ausad, kasutaks kõik pk ajal exilent clientit, saaks üksikud killid ka kätte.
Minu elu tegi see client tottaalselt lihtsamaks, ennem seda oli enemy-t spotida nii pain in the ass, nüüd kui caller kliki saab kohe saab hagu anda.Gustav Abalt kirjutas: ↑01 Veebr 2017, 16:30ehk prep reqsi ikooni nõudeks teeme Exilent cliendi, ezpznuggitsamees kirjutas: ↑01 Veebr 2017, 15:03 Olgem ausad, kasutaks kõik pk ajal exilent clientit, saaks üksikud killid ka kätte.