9. leht 36-st

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 24 Apr 2016, 18:03
Postitas Karli
P2P saab tänase/homse päevaga läbi ning kuna kooliga läheb kiireks, siis teen ruunist väikese pausi 8-)

Pilt

Pilt

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 24 Apr 2016, 19:14
Postitas Karl
Nii ei saa ju, 99 jääb kripeldama :D

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 24 Apr 2016, 19:40
Postitas Karli
KarlFTW kirjutas:Nii ei saa ju, 99 jääb kripeldama :D
Kusjuures, isegi ei jää :D. 99 strengthi tahtsin täiega saada. Lähen pausile positiivse emotsiooniga.

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 12 Juun 2016, 23:43
Postitas Karli
Kool sai läbi:

Pilt

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 13 Juun 2016, 15:28
Postitas Karl
MSB ? Piinlik

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 13 Juun 2016, 16:33
Postitas Deadly^
Karl kirjutas:MSB ? Piinlik
Nagu panic

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 13 Juun 2016, 16:39
Postitas Karli
Karl kirjutas:MSB ? Piinlik
MSB (i), BOOOOM

Pilt

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 13 Juun 2016, 16:53
Postitas Karli
Double post, Crystal bow (i) olemas ty to Caaaarl.

Pilt

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 13 Juun 2016, 17:48
Postitas Initiate
Race to hp 99 ? :D

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 13 Juun 2016, 17:51
Postitas kKzepO
Weak.

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 13 Juun 2016, 19:49
Postitas nurmzy
hea gainz mees! keepitup

Finatic kirjutas:Weak.
miks heidid neid keda laavid

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 14 Juun 2016, 12:03
Postitas Argo
jee karli jälle p2p läheb läheb :D

Re: Karli tegutseb jälle!

Postitatud: 14 Juun 2016, 12:20
Postitas Karli
Finatic kirjutas:Weak.
Tahad maadelda?