Karli seikleb Ruunskeipis

» Said leveli, omad arengut? Jaga meiega. Päevikuid on alati huvitav lugeda!
Vasta
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

P2P saab tänase/homse päevaga läbi ning kuna kooliga läheb kiireks, siis teen ruunist väikese pausi 8-)

Pilt

Pilt
Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

Nii ei saa ju, 99 jääb kripeldama :D
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

KarlFTW kirjutas:Nii ei saa ju, 99 jääb kripeldama :D
Kusjuures, isegi ei jää :D. 99 strengthi tahtsin täiega saada. Lähen pausile positiivse emotsiooniga.
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Kool sai läbi:

Pilt
Pilt
Karl
Annetaja
Postitusi: 1406
Liitunud: 28 Mär 2016, 20:29
RSN: KA RL

Postitus Postitas Karl »

MSB ? Piinlik
Pilt
Siis kui vaagul pikk NV olnud on
Pilt
Kasutaja avatar
Deadly^
Postitusi: 1489
Liitunud: 17 Jaan 2016, 15:38
RSN: Gennu

Postitus Postitas Deadly^ »

Karl kirjutas:MSB ? Piinlik
Nagu panic
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Karl kirjutas:MSB ? Piinlik
MSB (i), BOOOOM

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Double post, Crystal bow (i) olemas ty to Caaaarl.

Pilt
Pilt
Initiate
Postitusi: 1863
Liitunud: 17 Jaan 2016, 19:08
RSN: Toomas

Postitus Postitas Initiate »

Race to hp 99 ? :D
Pilt
kKzepO
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 455
Liitunud: 19 Jaan 2016, 20:49
RSN: AC4

Postitus Postitas kKzepO »

Weak.
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
nurmzy
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 13 Mär 2016, 23:38
RSN: Pureiyakilla

Postitus Postitas nurmzy »

hea gainz mees! keepitup

Finatic kirjutas:Weak.
miks heidid neid keda laavid
Argo
Kasutaja
Postitusi: 243
Liitunud: 17 Jaan 2016, 09:30
RSN: Issa Gold

Postitus Postitas Argo »

jee karli jälle p2p läheb läheb :D
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2225
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Finatic kirjutas:Weak.
Tahad maadelda?
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist