Kuidas olla proff clan warsis?

Kõik mis puudutab OSRS-i.
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

Kuidas olla proff clan warsis?

Postitus Postitas QuitGame »

Hei!

Mõtlesin, et panen kirja väikese õpetuse neile, kes osalevad/osalesid prepil esimest korda, et mida tuleks clan warsis fightides jälgida. Antud õpetus on toodud P2P prep vs SF näitel.

Pilt

Esimesel pildil te näete, et esimene pile on "We broke up" üsna keskel, mis tähendab seda, et kõik peaksid saama teda ilusti range/magega rünnata. Roheline nool näitab nrangerite liikumissuunda, kui vaadata minimapile siis üks sinine dot on ilusti vastaste back line liikunud juba.

Pilt

Järgmiselt pildilt on näha, et SF pileb minimapil rohelist doti, mis tähendab seda, et kõik kes on rohelise doti ümber peavad olema valmis tankima, sest suure tõenäosusega on üks neist kolmest next pile. Need sinised dotid, kes on punases kastis, peavad väga täpselt oma liikumist jälgima, kui lähevad meleema, sest nagu näha järgmiselt pildilt, siis on clumpid väga lihtsad tulema.

Pilt

Nagu pildilt näha, siis omad on jooksnud vähemalt 3-man clumpi, kui vaadata seisu 20 v 20 siis see tähendaks seda, et me oleksime automaatselt kolme mehelises kaotusseisus ja tõenäosus preppida võita on kahanenud märkimisväärselt.

.::Mida tuleks prepil jälgida ja teha?::.

Kõige tähtsam asi, mida prepil jälgida on sinu liikumine!
Ära liigu pea laiali otsas ühest mapi otsast teise, P2P prepil clan warsis, ei ole sul pmst vaja üldse ringi liikuda, seisa ühe koha peal (v.a. kui sa ei tanki) ja tõenäosus, et just SINA clumpi jooksed on 0!

Teine väga tähtis asi on tankimine. Alati jälgi, et sul oleks ennem prepi algust peal P neck, vaata üle oma F keyd ja isiklikult soovitan ka võtta vähemalt 1 karambwani kaasa, et saad pmst 1 elu pealt süüa max elu peale kasutades combot: Anglerfish + sara brew + karambwan + p neck või siis p neck + angler + sara brew + karambwan.
NB! Kindlasti jälgi, et su elud ei langeks alla 90%!!!, kui sa kardad, et sa ei suuda kümmet asja korraga jälgida, siis on olemas selline väga hea OSRS client nimega Exilent. Seal on võimalus panna client piiksuma, kui su elud on alla teatud protsendi. Kuidas seda teha saad vaadata @ST Ants tehtud juhendist sellel lingil siin: viewtopic.php?f=14&t=2252

Kolmas asi, mida kindlasti tuleks teha oleks kuulata warlordide callimist. Kui warlord callib pile ja sa ei leia seda ülesse, siis vajuta hiirel paremat klõpsu ja otsi õige nimi ülesse, sest kui sina ei tee damaget õigele inimesele, keda callitakse venib pile kukkumine pikaks ja tänu sellele võime kaotada ka eduseisu!

Neljas asi, tehke ära monkey madness, kasutage dragon scimitare, sest 1 spec = 1 kill!


Kindlasti täiendage omaltpoolt, kui näete et midagi on puudu,
Parimat,
QuitGame.
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
freakz
Annetaja
Postitusi: 536
Liitunud: 13 Okt 2016, 23:20
RSN: freakzy

Postitus Postitas freakz »

new era, new life, new striketeam - @QuitGame presidendiks kthxbye :)

väga sick guide btw :)
Vaak
Legend
Legend
Annetaja
Postitusi: 891
Liitunud: 17 Jaan 2016, 20:53
RSN: V A A K

Postitus Postitas Vaak »

(Y) :D
Pilt Pilt Pilt
Wr 2
Legend
Legend
Postitusi: 472
Liitunud: 25 Nov 2016, 13:20
RSN: Ints / Wr 2

Postitus Postitas Wr 2 »

Coming up next: NH briddimise instruktaaž? :roll:
Everything you can imagine is real. Pilt
QuitGame
Legend
Legend
Postitusi: 737
Liitunud: 25 Sept 2016, 20:08
RSN: QuitGame

Postitus Postitas QuitGame »

Wr 2 kirjutas: 28 Mär 2018, 16:27 Coming up next: NH briddimise instruktaaž? :roll:
Selle auväärse töö ma luban sul ära teha :D
.::AWARDID::. Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

QuitGame kirjutas: 28 Mär 2018, 16:43
Wr 2 kirjutas: 28 Mär 2018, 16:27 Coming up next: NH briddimise instruktaaž? :roll:
Selle auväärse töö ma luban sul ära teha :D
Mina ootan ka vanameistri guide bridimisest.
Pilt
Kert
Kasutaja
Annetaja
Postitusi: 791
Liitunud: 15 Apr 2016, 03:31
RSN: Tey

Postitus Postitas Kert »

TL:DR
Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

Kert kirjutas: 28 Mär 2018, 17:15TL:DR
TLDR: ÄRGE OLGE RETAKAD
Pilt
Alistamatu
Asutaja
Asutaja
Postitusi: 1534
Liitunud: 10 Jaan 2016, 00:53
RSN: Alistamatu

Postitus Postitas Alistamatu »

õnneks mul seda õpetust vaja pole, aga sobib kindlasti sellistele noobidele nagu karli
Retired
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

pmst niikaua kui inimesed ei saa aru miks nad peavad kasutama d scimi agsi asemel PREPIL, ei oska meleeda(kahju et meil on mingi 5 75atk nrnangerit tho) , tra kui sad see on kui n2ed 60atk nrnangerit ma koguaeg mõtlen et mida sa teed :D. clumpiminne no midavittu l0l. tankimine one shotid igateine vend :D, tra hakkage innersitel k2ima , õppige endale selgeks mis asi on PHOENIX NECKLACE , SARADOMIN BREW, MIDA TEEB SARADOMIN SWORD PAREMINI KUI ARMADYL GODSWORD NIIET SUL POLE AGSI VAJAGI L0L. Ma tegelt prepile lubaks mingile 5le vennale max agsi kaasa lol teistele k6igile dscimid :D palju asu veel r22kida vb teen varsti guide kui viitsin :D
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:26 pmst niikaua kui inimesed ei saa aru miks nad peavad kasutama d scimi agsi asemel PREPIL, ei oska meleeda(kahju et meil on mingi 5 75atk nrnangerit tho) , tra kui sad see on kui n2ed 60atk nrnangerit ma koguaeg mõtlen et mida sa teed :D. clumpiminne no midavittu l0l. tankimine one shotid igateine vend :D, tra hakkage innersitel k2ima , õppige endale selgeks mis asi on PHOENIX NECKLACE , SARADOMIN BREW, MIDA TEEB SARADOMIN SWORD PAREMINI KUI ARMADYL GODSWORD NIIET SUL POLE AGSI VAJAGI L0L. Ma tegelt prepile lubaks mingile 5le vennale max agsi kaasa lol teistele k6igile dscimid :D palju asu veel r22kida vb teen varsti guide kui viitsin :D
Panic presidendiks, aga tglt ka, kuulake poissi!
Pilt
Kasutaja avatar
aw panic lol
Sõjapealik
Sõjapealik
Annetaja
Postitusi: 2099
Liitunud: 17 Jaan 2016, 17:25
RSN: aw panic lol

Postitus Postitas aw panic lol »

Karli kirjutas: 28 Mär 2018, 17:28
aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:26 pmst niikaua kui inimesed ei saa aru miks nad peavad kasutama d scimi agsi asemel PREPIL, ei oska meleeda(kahju et meil on mingi 5 75atk nrnangerit tho) , tra kui sad see on kui n2ed 60atk nrnangerit ma koguaeg mõtlen et mida sa teed :D. clumpiminne no midavittu l0l. tankimine one shotid igateine vend :D, tra hakkage innersitel k2ima , õppige endale selgeks mis asi on PHOENIX NECKLACE , SARADOMIN BREW, MIDA TEEB SARADOMIN SWORD PAREMINI KUI ARMADYL GODSWORD NIIET SUL POLE AGSI VAJAGI L0L. Ma tegelt prepile lubaks mingile 5le vennale max agsi kaasa lol teistele k6igile dscimid :D palju asu veel r22kida vb teen varsti guide kui viitsin :D
Panic presidendiks, aga tglt ka, kuulake poissi!
mitte et sa halb oleks aga prepil ma ausalt laseks st-s umbes 5l vennal max agsi kaasa võtta :D pole mõtet rohkematel, see dscim spec on lihtsalt nii more worth it . + mageritel pole niikuinii agsi vaja kui ta on osav tal on range switch, ja nrangerid teil on sarasword mis on sitaks kiire ja paneb sama ajaga 80 kui agsiga specid 70 lol :) miniwaridel on veel möeldav see et mageritel ags etc kui on piisavalt scime inimeste arvu kohta. Kui inimesed tahavad agsiga äss olla mingu edge või tribridigu chins :D see on enamuste probleem et tahavadd mingid MONI'D OLLA :D aga kui võita tahad siis pead mõtlema hakkama :D see pole sulle mõeldud pigem kõigile :)
Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Karli
Asutaja
Asutaja
Annetaja
Postitusi: 2222
Liitunud: 03 Jaan 2016, 00:34
RSN: ST Karli

Postitus Postitas Karli »

aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:42
Karli kirjutas: 28 Mär 2018, 17:28
aw panic lol kirjutas: 28 Mär 2018, 17:26 pmst niikaua kui inimesed ei saa aru miks nad peavad kasutama d scimi agsi asemel PREPIL, ei oska meleeda(kahju et meil on mingi 5 75atk nrnangerit tho) , tra kui sad see on kui n2ed 60atk nrnangerit ma koguaeg mõtlen et mida sa teed :D. clumpiminne no midavittu l0l. tankimine one shotid igateine vend :D, tra hakkage innersitel k2ima , õppige endale selgeks mis asi on PHOENIX NECKLACE , SARADOMIN BREW, MIDA TEEB SARADOMIN SWORD PAREMINI KUI ARMADYL GODSWORD NIIET SUL POLE AGSI VAJAGI L0L. Ma tegelt prepile lubaks mingile 5le vennale max agsi kaasa lol teistele k6igile dscimid :D palju asu veel r22kida vb teen varsti guide kui viitsin :D
Panic presidendiks, aga tglt ka, kuulake poissi!
mitte et sa halb oleks aga prepil ma ausalt laseks st-s umbes 5l vennal max agsi kaasa võtta :D pole mõtet rohkematel, see dscim spec on lihtsalt nii more worth it . + mageritel pole niikuinii agsi vaja kui ta on osav tal on range switch, ja nrangerid teil on sarasword mis on sitaks kiire ja paneb sama ajaga 80 kui agsiga specid 70 lol :) miniwaridel on veel möeldav see et mageritel ags etc kui on piisavalt scime inimeste arvu kohta. Kui inimesed tahavad agsiga äss olla mingu edge või tribridigu chins :D see on enamuste probleem et tahavadd mingid MONI'D OLLA :D aga kui võita tahad siis pead mõtlema hakkama :D see pole sulle mõeldud pigem kõigile :)
Ma tahan Moni olla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist